Час підбивати підсумки 2019 року. Впродовж цього року викладачі кафедри іноземних мов вдосконалювали свої навички та відточували майстерність на різноманітних освітніх заходах:

28.02-01.03.2019 доц. Соболь Ю.О. та доц. Жукова Н.М прошли тренінг “Академічне письмо і доброчесність: кращі практики, що призводять до успіху” (“Academic Writing with integrity: Best Practices for Success”) і отримали сертифікат про проходження тренування в обсязі 20 академічних годин.

20.03.2019 зав.каф., доц., к.ф.н. Соболь Ю.О. взяла участь в проекті “Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти” під назвою “Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті”, керівник – доц. Скуйбіда О.Л., і отримала сертифікат про успішне складання тесту з перевірки базових знань.

20-23.03.2019 доц. Соболь Ю.О. відвідала практикум “Кампус з критичного мислення і проблемного навчання” в Києві як продовження Креативного кампусу від спільноти по питанням з навчання “Ще вище” (“Higher”) і Британської ради в Україні, МОН, Пеарсон і Дінтернал-Ед'юкейшн.

19-20.04.2019 доц. Соболь Ю.О. та доц. Жукова Н.М. долучились до 24-ої Щорічної національної конференції IATEFL.

2-3.10.2019 року зав.каф., доц., к.ф.н. Соболь Ю.О. відвідала тренінг у рамках проекту UALTA (у Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка) “Основи розробки тестів для перевірки навичок читання”. Тренінг проводила проф. Олена Россі (Велика Британія, Ланкастерський університет, Школа Лінгвістики і Англійської Мови). На тренінгу були розглянуті питання принципу відбору текстів для навчання і тестування, регулювання читабельності текстів, адаптування текстів для потреб навчання, перевірка текстів на складність і їх адаптування до різних рівнів CEFR, види тестових завдань. Отримані на тренінгу знання обов’язково знайдуть своє відбиття в практиці викладання іноземної мови в НУ “Запорізька політехніка”.

5.10. 2019 зав.каф., доц. Соболь Ю.О. і доц. Жукова Н.М. приєднались до учасників конференції “Changing minds: Critical Focus” (IH, Київ). Серед найбільш цікавих пленарних доповідей можна відзначити такі, що стосувались новітніх методів навчання, розповсюдження англійської мови в якості Lingua Franca, різновидів дислексії і особливостей навчання дислексійних студентів, навчання розумінню спонтанної англійської мови на слух.

22-23.10.2019р. зав.каф., доц., к.ф.н. Соболь Ю.О. взяла участь в проекті “Забезпечення якості вищої освіти” від НАЗЯВО. З метою виховання академічної доброчесності кафедра іноземних мов включила у зміст навчання питання, пов’язані з поняттям плагіату, його різновидів, шляхами його запобігання у науково-дослідній роботі студентів і аспірантів.

22-23.11.2019 р. зав.каф., доц., к.ф.н. Соболь Ю.О. пройшла шість тренінгів із питань надійної грамотності, риторики, навчання критичному мисленню у рамках роботи з мас медія, розпізнання упередженості і маніпуляцій у медійних засобах під патронатом Амбасади США в Сумському державному університеті і Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка. 04.12.2019 Соболь Ю.О. завітала до Українсько-британського форуму “Досконалість викладання і навчання у вищій освіті”, мета якого започаткувати національну платформу для фахового обговорення, обрану кращими практиками з питань удосконалення викладання у вищій освіті.

Файл: