кафедра системного аналізу та обчислювальної математики

З 18 по 20 березня заплановано проведення акредитаційної експертизи освітньої програми підготовки бакалаврів «Інтелектуальні технології та прийняття рішень в складних системах» за спеціальністю «124–Системний аналіз».

Ознайомитись з освітньо-професійною програмою можна за посиланням >>>

Ознайомитись з програмою проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку можна за посиланням >>>

Зусиллями кафедри системного аналізу та обчислювальної математики в лютому 2017 року було підписано договір про співпрацю між Українським відділенням компанії SAS (ООО «САС Инститьют Эл.Эл.Си.» http://www.sas.com ) та Запорізьким національним технічним університетом (ЗНТУ) за умови використання в навчальному процесі технології SAS on Demand.

Це дозволило стати учасником глобальної Академічної програми компанії SAS, що розроблена для студентів, дослідників, викладачів та керівників вищих навчальних закладів (ВНЗ). Програма з 1976 року працює в багатьох країнах світу. На меті – підтримка ВНЗ в справі вивчення новітніх інформаційних технологій в галузі аналізу даних.

Опанування таким інструментарієм дозволить випускникам застосовувати сучасні методи аналізу в різноманітних галузях (математика, статистика, фінанси, економіка, менеджмент, інженерні дисципліни тощо) та вирішувати інноваційні завдання високої складності.