Нагадуємо, що Фонд Віктора Пінчука вдесяте проводить конкурсний добір учасників стипендіальної програми «Завтра.UA». Місія програми – сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін майбутнього.

Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання.

Прийом документів на Конкурс-2015/16 та online-реєстрація триватимуть на сайті програми zavtra.in.ua до 30 листопада 2015 року.

Основна відмінність цьогорічного конкурсу від попередніх – відсутність внутрішньовузівського відбору, відтепер усі бажаючі мають можливість на рівних умовах брати участь у конкурсі та самостійно завантажують пакет документів!

Щоб стати стипендіатами програми, ви повинні відповідати наступним вимогам:

• активна громадянська позиція та участь у впровадженні громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • академічна успішність;
  • оригінальність наукових ідей та досліджень, представлених в конкурсній роботі;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Якщо ви відповідаєте очікуванням до потенційних стипендіатів – обов'язково візьміть участь у конкурсі та станьте ними! Оскільки саме стипендіати отримують:

• щомісячну стипендію розміром 942 грн. впродовж року;
  • одну з найбільших у країні мережу однодумців;
  • експертну, інформаційну та фінансову підтримку кращих колективних проектів;
  • досвід в розробці та реалізації проектів (соціальних, прибуткових, екологічних, технологічних);
  • можливість стажування в Фонді Віктора Пінчука, PinchukArtCentre та Ялтинської Європейської Стратегії (YES);
  • доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі YES та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука
  • участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та екотаборі Climate Chаnge Camp;
  • можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АнтиСнід;
  • рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».

За 9 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2400 студентів. На сьогодні програма охопила ВНЗ з усіх регіонів України, а 86 закладів стали її офіційними партнерами.

Детальні умови участі у Конкурсі-2015/16 дізнавайтесь на сайті програми у розділі «Конкурс» та звертайтеся за консультаціями до Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ (ауд. 329-А, 3-й поверх головного корпусу; к. т. (061) 764-45-92; e-mail: sp.zntu@gmail.com).