Ви є тут

Головна

Шановні науковці!

Європейська комісія в рамках програми Horizon Europe оголосила конкурс Hop On Facility. Його головною метою є пошук команд науковців, які можуть приєднатися до європейських команд та підсилити їх.

Головною перевагою цього конкурсу для науковців нашого університету є спрощена можливість взяти участь у програмі Horizon Europe шляхом приєднання до вже профінансованих (та діючих) спільних проєктів у рамках Horizon Europe Pillar 2 та конкурсів EIC Pathfinder. Приєднатися до вже профінансованого проєкту набагато легше, ніж брати участь у конкурсі на отримання нового. Така участь потребує менше зусиль і часу та надасть вам перший реальний досвід участі в програмі Horizon, підвищить вашу видимість серед колег і допоможе налагодити нові міжнародні зв’язки у вашій дослідницькій галузі.

На цей час серед науковців НУ «Запорізька політехніка» вже є міркування щодо створення робочих груп з метою участі у декількох проєктах. Ми будемо з’ясовувати основні аспекти умов участі. Якщо Ви маєте бажання приєднатися до будь-якого з запропонованих проєктів, Ви можете або самостійно взяти участь, або звернутися за консультацією до директора центру CIDECS Павленка Д.В.

Для участі у проєкті:

1. Перевірте список проєктів, які фінансуються в рамках другого напряму Horizon Europe та EIC Pathfinder і відкриті для Hop-On Facility: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/horizon/hop-on

Список регулярно оновлюється, тому перевіряйте його часто!

2. Поміркуйте, для яких проєктів Ви можете мати відповідні компетенції. Ви маєте внести в них додаткову цінність, виконуючи додаткове завдання. Наприклад, можете запропонувати альтернативне рішення для завдання проєкту або якусь додаткову роботу, яка може збільшити обіцяний прибуток.

3. Підготуйте лист про зацікавленість, який послідовно описує ваші компетенції та пропозицію, і зв'яжіться з координатором обраного проєкту за допомогою кнопки «Зв’язатися/Contact». Або зверніться до центру CIDECS за консультацією.

Центр CIDECS