Ви є тут

Головна

День 25-ого вересня потішив нас не лише сонячною погодою, а й гарним святковим настроєм. Адже в Запоріжжі в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий Гай» вперше відбувся благодійний фестиваль «Мама + я» у підтримку дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківської опіки.

Веселощі та позитивні емоції супроводжували учасників від самого початку біля головного входу, де грав справжній оркестр. На перших же ступенях посмішку дарували завзяті міми у барвистих костюмах на ходулях та з повітряними кульками. Дітлахи поділилися на три групи, які супроводжували екскурсоводи. Вони ознайомлювали з територією парку, показували місцезнаходження ігрових майданчиків та проводжали до кожного майстер-класу усіх бажаючих.

Малюки те й діло намагались розбігатись немов горобчики, й не дивно, адже довкола стільки усього цікавого і нового! Алея краси з дивовижними фото зонами перегукувалась із виставкою дитячих малюнків. На полі можна було пограти у спортивні ігри, навчитися ставити намет та крутити пої (тренувальний реквізит фаєрщиків). Біля ресторану стояли пожежна машина, швидка та поліція, де представники професій розповідали юним учасникам основи власної праці. Вони охоче фотографувалися та навіть дозволяли «побібікати» у машині не тільки дітворі, а й дорослим, чим не забула скористатися ваша кореспондентка. Для тих, хто зголоднів у межах парку було розташовано декілька наметів, де роздавали бутерброди, солодку вату, попкорн й воду. А головною метою фестивалю був конкурс, де кожне талановите сонечко мало змогу виступити на сцені і вразити оточуючих своїми вміннями. Кожен з маленьких артистів отримував незалежно від призових місць.

«Дуже приємно, що в Запоріжжі почали проводити фестивалі з достатньо високим організаторським рівнем. Занять було багато, як для дошколят, так і для родин з немовлятами. Нудьгувати не доводилось!» – каже мама одного з діточок

Суцільна картина фестивалю наповнювала теплотою та світлом: калейдоскоп кольорів, гарна музика, танці й веселощі, мистецтво й фізичні вправи, іскорки в очах захоплених малят, екскурсоводи та батьки занурені у позитивний настрій. Панувала неймовірна атмосфера, тому що дитяча посмішка була невпинним джерелом енергії свята. Хочеться подякувати за цю яскраву подію організаторам та студентам «Машинки», які прийняли участь в якості волонтерів.

Атрошенкова Анастасія
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ