Практична підготовка здобувачів

Здобувачі різних рівнів вищої освіти мають можливість проходити практичну підготовку та стажування на потужних промислових підприємствах, в науково-дослідних інститутах, установах, організаціях та закладах вищої освіти.

Відповідно до укладених договорів навчальну, виробничу та переддипломну практику студенти кафедри МіТЛВ мають можливість проходити на підприємствах м. Запоріжжя (АТ «МОТОР СІЧ», ДП «Івченко-Прогрес», КП «Іскра», ВАТ «ЗМЗ ім. Омельченко В.І.», ТОВ «Запорізький сталеливарний завод», ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» та інших) науково-дослідних і проектних інститутах та організаціях (ДП «УкрНДІспецсталь», ТОВ «ППІ «ГІПРОПРОМ» та інших).

Дуальна форма здобуття вищої освіти

Дуальна освіта – це форма здобуття освіти, яка поєднує теоретичну підготовку в закладі освіти з практичною роботою на підприємствах, в установах та організаціях. Ця форма здобуття освіти дозволяє студентам отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички та реальний досвід роботи в своїй галузі.
Все про дуальну форму навчання можна дізнатися за посиланням >>>>
Дуальна освіта здійснюється на підставі договору між закладом вищої освіти та роботодавцем. Перелік договорів про співпрацю щодо організації здобуття вищої освіти за дуальною формою:

План проведення семінарів, лекцій, майстер-класів для студентів та співробітників кафедри «Машини і технологія ливарного виробництва» представниками підприємств та організацій у 2023-2024 н.р. (завантажити)

Кафедра підтримує тісні зв'язки з підприємствами, навчальними закладами, науковими організаціями, серед яких  Краковська горно-металургійна академія (ливарний факультет), Китайська компанія по ливарним матеріалам "Тянь Ян".

Краковська горно-металургійна академія

Китайська компанія по ливарним матеріалам "Тянь Ян"

Студенти кафедри «Машини і технологія ливарного виробництва» спеціальностей 136 «Металургія» та 131 «Прикладна механіка» отримують престижні грошові стипендії від Групи Метінвест.

Стаття в інтернет-виданні «Індустріалка»

Репортаж телеканалу ТВ5

9 квітня 2020р. відбулась зустріч декана інженерно-фізичного факультету Климова О.В, проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Наумика В.В. та завідувача кафедри «Машини і технологія ливарного виробництва» Іванова В.Г. зі стейкхолдером, випускником кафедри Клочихіним В.В. (АТ «Мотор-Січ»), де обговорювалися питання перегляду освітніх програм «Обладнання та технології ливарного виробництва» (спеціальність 131 «Прикладна механіка») та «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» (спеціальність 136 «Металургія»).

11 травня 2020р. відбулась зустріч проєктної групи за освітніми програмами «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» та «Обладнання та технології ливарного виробництва» зі стейкхолдером, випускником кафедри "Машини і технологія ливарного виробництва" начальником доменного цеху ПАТ Запорізького металургійного комбінату «Запоріжсталь» Сафоновим С.Є., під час якої обговорювалися питання вдосконалення освітніх компонентів зазначених програм.

Асоціація Ливарників України висловлює підтримку освітнім програмам «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» за спеціальністю 136  «Металургія» і «Обладнання та технології ливарного виробництва» за спеціальністю 131  «Прикладна механіка» та зацікавлене у подальшій співпраці з кафедрою «Машини і технологія ливарного виробництва» Національного університету «Запорізька політехніка».

Лист підтримки освітньої програми «Обладнання та технології ливарного виробництва»
Лист підтримки освітньої програми «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів»

17 червня 2020р. відбулась зустріч завідувача та викладачів кафедри «Машини і технологія ливарного виробництва» Іванова В.Г., Пархоменко А.В., Кузовова О.Ф. зі стейкхолдерами  Долгозвяго І. В., Гладкіх А. В. (ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод»), де обговорювалися питання перегляду освітніх програм за спеціальностями 136 «Металургія» та 131 «Прикладна механіка».

Файл: