З 17 по 24 жовтня члени міжнародної студентської організації BEST при Запорізькому національному технічному університеті здійснили подорож до Польщі у рамках міжнародної конференції «Autumn Regional Meeting 2017». Лащенкова Аліна (ст.гр.ФЕУ-115), Кузьменко Анастасія (ст.гр.РТ-815), Назаренко Катерина (ст.гр.М-127сп) та Яремко Іван (ст.гр.Е-116) репрезентували локальний осередок BEST Zaporizhzhya та університет у м. Глівіце, де також були представники Румунії, Угорщини, Австрії, Словаччини, Молдови, Польщі, України та Португалії. Студенти спілкувались з представниками технічних університетів цих країн, обмінювались досвідом, разом навчались на тренінгах, мали дискусії з важливих тем, отримували знання зі сторони міжнародного BESTy.

Теми тренінгів, дискусій та воркшопів, що були розглянуті: «Проектний менеджмент», «Лідерство», «Комунікація та фідбек», «Написання наукових паперів», «Структура ділових переговорів», «Як покращити кооперацію між локальними осередками країн у регіоні», «Що мотивує студентів бути в організації» та багато інших тем.

Після загалом проведених чотирьох днів у дорозі та триденної конференції, студенти були ознайомлені з культурами інших країн, мають яскраві враження, незабутні спогади, багато нових знайомств, знань та ідей щодо покращення функціонування BEST Zaporizhzhya!

Кузьменко Анастасія,
член міжнародної студентської організації BEST