З 8 по 14 листопада у м. Стамбул, Туреччина, відбулася одна з двох щорічних генеральних зустрічей міжнародної студентської організації BEST – «President’s Meeting 2017». На ній були присутні представники понад 90 технічних університетів з 32 країн Європи. Запорізький національний технічний університет представляла студентка групи ФЕУ-115 Лащенкова Аліна – президент BEST Zaporizhzhya.

Офіційний день відкриття відбувся у найпрестижнішому університеті Туреччини – Bo?aziçi University, під час якого делегати прийняли участь у міжнародній ярмарці кар’єри «BEST Career Support», де мали можливість поспілкуватися з представниками інтернаціональних компаній, таких як EATON, AVERYDENNISON, VEOLIA, PolinWaterparks та інших, і навіть бути запрошеними на співбесіду.

Формат заходу також містив у собі 4 робочі дні, де представники всіх локальних осередків BEST приймали рішення щодо різноманітних питань. Серед них: розгляд та прийняття звітів роботи міжнародного керівництва BESTу і структурних його департаментів, подовження договорів та затвердження нових співпраць з іншими міжнародними студентськими організаціями, як європейськими, так і американськими, вирішення питань щодо статусів існування локальних груп. Протягом цих днів делегати брали участь у різних дискусійних групах та комісіях, мали можливість висловлювати свою думку та пропозиції щодо покращення функціонування міжнародного BESTу, були на тренінгах та обмінювалися досвідом між собою.

В результаті відвідування заходу було покращено кооперацію з українськими локальними осередками, встановлено контакти з представниками багатьох європейських університетів та гідно представлено Запорізький національний технічний університет.

Лащенкова Аліна,
президент міжнародної студентської організації BEST