Ви є тут

Головна

Chevening – можливість для всіх амбітних людей, які хотіли б отримати стипендію на ступінь магістра у Великій Британії. У програмі можуть брати участь представники різних спеціальностей і немає обмежень на вік кандидатів.

Дедлайн - 2 листопада 2021 року.

Chevening – це програма уряду Сполученого Королівства, якою скористалось вже більше 450 українців і більш ніж 50000 людей по всьому світу. Програма Chevening надає повну стипендію, що покриває навчання (зазвичай однорічні магістерські програми), проживання, переліт і візу.

Спеціальність та вік не важливі – кожен має шанс!

Що потрібно, щоб стати стипендіатом/стипендіаткою?

- Лідерські якості

- Диплом бакалавра

- Щонайменше 2 роки досвіду роботи

- Впевнено спілкуватись англійською мовою (Chevening не ставить конкретних вимог, все залежить від університету і обраної навчальної програми)

Аби податися на програму, заявку потрібно заповнити до 2 листопада 2021 року. Водночас потрібно вступити на навчання в університеті в Великій Британії до 14 липня 2022 року. Після завершення навчання стипендіати зобов’язані повернутись до України щонайменше на 2 роки.

Вичерпна інформація про програму і процес подачі документів знаходиться на ресурсі https://www.chevening.org/

Більше про програму і стипендіатів Chevening в Україні на сторінці Посольства Британії в Україні. З додатковими питаннями про програму можна звертатись до Юлії Кондрушенко, Yuliia.Kondrushenko@fcdo.gov.uk

Відділ міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами