14 вересня у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара відбулась 25 урочиста церемонія нагородження орденом «Народний Герой України». Церемонію нагородження відвідали й студенти ЗНТУ.

Орден «Народний Герой України» – це престижна недержавна нагорода, запроваджений він у 2015 році за ініціативою колекціонера антикваріату та волонтера Андрія Боєчка та ювеліра Дмитра Щербакова. Цей орден є відзнакою народу України, і за вже, майже, три роки було нагороджено 330 осіб. На цей раз орден отримало 14 осіб, серед них троє запоріжців. Багато хто був нагороджений вже, на жаль, посмертно. Студенти, що відвідали церемонію відзначили, що іноді дуже нелегко було слухати виступи родичів та друзів загиблих, проте, велика кількість тих хто відвідав такий захід демонструє величезний рівень народної поваги до подвигу!

Вітаємо Героїв України та їх родини із відзнакою, та бажаємо: міцного здоров'я, наснаги та мирного неба над головою!

Тхор Євген
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ