28 квітня наш університет вітав студентів-авторів кращих наукових робіт, які здобули перемогу в І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2021/2022.

Конкурс розпочався у листопаді минулого року. 208 студентів підготували 190 наукових робіт, які розглядалися конкурсними комісіями в 15 галузевих секціях:

• «Транспортна»,
  • «Технічна»,
  • «Електрична інженерія»,
  • «Будівництво й архітектура»,
  • «Економіка»,
  • «Радіоелектроніка та телекомунікації»,
  • «Комп’ютерні науки, програмні засоби, системний аналіз та інформаційні технології»,
  • «Управління та адміністрування, міжнародні економічні відносини»,
  • «Гуманітарна»,
  • «Дизайн»,
  • «Фізичне виховання та фізична терапія, ерготерапія»,
  • «Туризм»,
  • «Правознавство, політичні науки та правоохоронна діяльність»,
  • «Соціальна робота та психологія»,
  • «Журналістика».

Галузеві конкурсні комісії визначили 93 переможців, які за підсумками конкурсу були нагороджені грамотами ректорату.

Урочисте нагородження відкривав вітальним словом ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Він висловив щиру радість зустрічі з талановитими студентами, побажав наснаги і нових звершень. До переможців звернувся і голова конкурсу — проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Валерій Наумик. Він підсумував, що конкурс успішно визначив найкращих науковців серед гідних претендентів, побажав подальших успіхів з вірою у мирне майбутнє й скору відбудову нашої країни. Привітав лауреатів і проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарних питань Вадим Шаломєєв. Він відзначив високий рівень наукових робіт і побажав, аби всі прагнення переможців увінчалися успіхом.

Вітаємо студентів з перемогою у конкурсі! Пишаємося вашою серйозною працею, цілеспрямованістю і заслуженими досягненнями. Бажаємо подальших успіхів у справі, яку ви обрали. Нехай ваша робота приносить задоволення і відкриває нові можливості й здобутки.

Сніжана Вичужаніна,
Провідний фахівець відділу наукової роботи студентів