Наш гуртожиток №3 — наш дім!

Нарешті в Запоріжжі настала довгоочікувана весна і розпочався традиційний для нашого міста сезон суботників. Студенти нашого гуртожитку ніколи не залишаються осторонь таких заходів, тому з великим ентузіазмом підтримали ініціативу адміністрації університету щодо проведення суботнику з благоустрою території.

В перший, по-справжньому весняний теплий день – 16 квітня – велика кількість мешканців гуртожитку №3, озброївшись інвентарем і, що найголовніше, відмінним настроєм, з самого ранку взялися за роботу: підмітали подвір'я, приводили до ладу клумби, білили дерева та бордюри. Усі працювали дружно і злагоджено, адже ми розуміємо, що гуртожиток – наш дім, в якому саме ми маємо підтримувати порядок!

Результатом роботи залишились задоволені всі – подвір'я сяє чистотою!

Адміністрація та студентська рада гуртожитку висловлюють щиру подяку тим, хто не залишився байдужим до проведеного заходу.

Студрада гуртожитку №3