5 квітня 2019 року відбулася 24-та річниця із дня заснування громадського формування з охорони громадського порядку «Молодіжного спецпідрозділу ЩИТ»».

Діяльність МСП «ЩИТ» спрямована на підтримання громадського порядку, та вирішення проблем, та профілактика негативних явищ, що виникають у студентському середовищі.

За свою багаторічну історію, МСП «ЩИТ» сформував сталі зв'язки та налагодив плідну співпрацю із:

– Запорізькою облдержадміністрацією;

– Запорізькою міською радою;

– районною адміністрацією Запорізької міської ради по Олександрівському району;

– Олександрівським відділком поліції;

– Головним управлінням Національної поліції в місті Запоріжжі.

Крім того члени МСП «ЩИТ» завжди пильно слідкують за правопорядком на міських культурних заходах, що проходять у:

– Палаці спорту «Юність»;

– Палаці спорту «Запоріжалюміньбуд»;

– Палаці культури «Дніпроспецсталь»;

– Палаці культури «Металургів»;

– Обласному центрі молоді.

Дивовижно, але студенти, що входять до складу МСП «ЩИТ», не дивячись на тісні графіки чергування та тренувань встигають буду ще й і просто студентами, відвідуючи пари. Це заслуговує не тільки поваги, але й нагород, у врученні яких із задоволенням взяли участь присутні гості:

– Ректор Національного університету «Запорізька політехніка», професор Сергій Борисович Бєліков;

– Заступник начальника управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної адміністрації Владислав Олександрович Ковпак;

– Заступник начальника Головного управління Національної поліції в місті Запоріжжі, підполковник Андрій Олександрович Шевчук;

– Начальник Олександрівського відділку поліції, підполковник поліції Володимир Володимирович Метелелега;

– Начальник управління по роботі з молоддю та сім'єю департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради Олексій Сергійович Савицький;

– Голова профкому студентів, аспірантів та докторантів Національного університету «Запорізька політехніка», доцент Андрій Володимирович Іванченко;

– Головний спеціаліст відділку адміністративно-правової роботи районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Жанна Анатоліївна Лищинська.

В цей день було сказано багато гарних, надихаючих слів, але найголовніші пролунали з вуст ректора Національного університету «Запорізька політехніка», професора Сергія Борисовича Бєлікова: «Мені приємно те, що в нашому університеті зберігаються традиції, колись, ще за радянських часів, добровільна дружина зберіглась, і набула у нас високого статусу і розвитку».

Дійсно, на сьогодні МСП «ЩИТ» єдине студентське громадське об'єднання такого профілю, тож нам є чим пишатися. І ми пишаємося тими хлопцями і дівчатами, які не шкодуючи власного часу і сил, стоять на сторожі нашої безпеки під час культурно-масових заходів різного масштабу.

Тож ми вітаємо МСП «ЩИТ», і їх командира Василя Федоровичем Дєвочкіна із цим великим святом, і бажаємо їм натхнення у подальшій роботі, а головне здоров'я і щастя!