Місюра Микола Віталійович, студент гр. БАД-215 приймав активну участь у науковій діяльності кафедри. У 2019 році за найкращу доповідь на ХХІ міжнародній науково-практичній конференції «Людина і космос» (м.Дніпро) він був нагороджений дипломом.

Demo Demo

За активну участь у вузівському конкурсі на кращу студентську наукову роботу нагороджені студенти Підковинська Уляна Володимирівна та Твердохліб Олексій Ігоровоч

Demo

Студенти залучаються до науково-дослідної роботи, мають спільні публікації з викладачами, приймають участь з доповідями у роботі міжнародних науково-технічних і науково-практичних конференцій, мають відзнаки.

Магістр Підковинська У.В. наукове стажування пройшла у Бельгії та у 2020 році поступила до аспірантури за спеціальністю 132 «Матеріалознавство» (наук. Керівник д.т.н., проф. Волчок І.П.).

Demo

Твердохліб Олексій Ігоровоч, студент гр. БАД-219м у 2020 році за найкращу доповідь на ХХІІ міжнародній науково-практичній конференції «Людина і космос» (м.Дніпро) він був нагороджений дипломом.

Demo Demo