Привітання з Днем знань

Шановні викладачі та студенти, з нагоди дня знань вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Співпраця ЗНТУ з Британською Радою триває

ЗНТУ продовжує співпрацю з Британською Радою в контексті проекту «Англійська мова для університетів». Викладачі нашого університету, а зокрема доцент нашої кафедри Волкова Ольга Григорівна пройшли навчання у літній школі у місті Київ, яке проходило з 8 по 12 липня 2017 року.
Програма ATE (Academic Teaching Excellence) була направлена на розвиток навичок викладання свого предмета на англійські мові. Це дасть можливість не тільки більш якісно викладати матеріал у англійських групах, залучати іноземних студентів, а й більш тісно співпрацювати зі світовим науковим співтовариством.

Привітання з Днем Енергетика!

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Від щирого серця бажаю своїм колегам енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління!

Файл: