Ви є тут

Головна

Шановні автори, читачі, колеги!

Представляємо до Вашої уваги інформацію щодо українських наукових журналів, що представлені в міжнародних наукометричних базах даних Web of Science і/або Scopus. Таких журналів наразі 88 (дата останнього оновлення 25.09.2017).Посилання: https: //openscience.in.ua/ua-journals

Привітання з Днем знань

Шановні викладачі та студенти, з нагоди дня знань вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Співпраця ЗНТУ з Британською Радою триває

ЗНТУ продовжує співпрацю з Британською Радою в контексті проекту «Англійська мова для університетів». Викладачі нашого університету, а зокрема доцент нашої кафедри Волкова Ольга Григорівна пройшли навчання у літній школі у місті Київ, яке проходило з 8 по 12 липня 2017 року. 
Програма ATE (Academic Teaching Excellence) була направлена на розвиток навичок викладання свого предмета на англійські мові. Це дасть можливість не тільки більш якісно викладати матеріал у англійських групах, залучати іноземних студентів, а й більш тісно співпрацювати зі світовим науковим співтовариством. 

Запрошення на науково-практичну конференцію "Тиждень науки"

Повідомляємо, що на кафедрі ТЗЕ з 18 по 22 квітня 2016 року буде проходити "Тиждень науки". Всіх охочих студентів та їх наукових керівників запрошуємо до участі в роботі конференції. Тези доповідей будуть опубліковані у збірнику ЗНТУ. Шаблон доповідей тез можно скачати на сторінці http://zntu.edu.ua/naukovo-praktychna-konferenciya-tyzhden-nauky-2016

Привітання з Днем Енергетика!

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Від щирого серця бажаю своїм колегам енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління!

Безкоштовна публікація статті у фаховому виданні (Збірник наукових праць ДонНТУ - Електротехніка і енергетика)

Закінчується прийом статей в черговий випуск (2015) збірника «Наукові праці Донецького національного технічного університету», серія «Електротехніка і енергетика». Термін надання статей до 10 грудня 2015 року. Правила оформлення та інша інформація:

https://drive.google.com/file/d/0Bz6jnqWRk_nCOHJUTUNWRHdRSEk/view?usp=sharing

Запрошення на конференцію 

Повідомляємо, що з 21-23 листопада 2015 року в місті Харків буде проходити Міжнародний сімпозіум "Проблеми удосконалення електричних машин та апаратів. Теорія і практика" (SIEMA'2015). Детальна інформація на сайті конференції

 http://www.kpi.kharkov.ua/ru/news/event/?id=113

Файл: