Кафедра обладнання та технології зварювального виробництва (ОТЗВ) активно використовує інформаційно-комунікаційні технології та засоби дистанційного навчання для забезпечення повноцінного освітнього процесу під час карантину. Взаємодія між викладачами та студентами здійснюється за допомогою системи дистанційного навчання НУ «Запорізька політехніка» та сервісів Viber, Facebook, e-mail.

Навчально-методичне забезпечення з дисциплін кафедри, що містить конспекти лекцій, методичні вказівки до лабораторних, практичних, курсових та дипломних робіт і проектів, є публічно доступним в електронній формі в інституціональному репозиторії та електронній бібліотеці університету.

Карантин не завадив і науковому спілкуванню: 8 квітня 2020 року на кафедрі ОТЗВ у заочному вигляді пройшов підсумковий Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання» (детальніше). Крім того, викладачі та студенти активно беруть участь у роботі дистанційних конференцій, зокрема, ІV Міжнародна науково-практична конференція «Прикладні науково-технічні дослідження» (Академія технічних наук України, 1-3 квітня 2020 року); щорічна науково-практична конференція викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів «Тиждень науки-2020» (Національний університет «Запорізька політехніка», 13-17 квітня 2020 року).