Дні відкритих дверей у Запорізькій політехніці - анонс

16-го березня відбувся турнір з баскетболу 3х3.

У змаганнях взяли участь команди:

• Запорізького військового ліцею
  • Петропільського ліцею
  • Гімназії №93
  • Оріхівського КЗ ОЗЗСО «Сузір'я»

Перемогу здобула команда Запорізького військового ліцею. Друге місце посіла команда 93-ї гімназії; третє — команда КЗ ОЗЗСО «Сузір'я».

Найкращим гравцем турніру став капітан команди Запорізького військового ліцею Данило Новицький.

Анонсуємо відкритий вебінар у межах «STARTUP із Запорізькою політехнікою» для всіх, хто хоче бути почутим та переконливим!

22 березня розглядаємо тему «Мистецтво презентації».

Бери участь у відкритому вебінарі в межах «STARTUP із Запорізькою політехнікою»!

20 березня розберемо тему «Правова охорона та захист прав інтелектуальної власності».

Наша спікерка — Ольга Кронда — начальниця Департаменту розвитку інновацій, кандидатка юридичних наук, доцентка.

«STARTUP із Запорізькою політехнікою» запрошує взяти участь у відкритому вебінарі!

19 березня розглядаємо тему «Фінанси: механізми формування чистого прибутку».

Однією зі стратегічних цілей розвитку Запорізької політехніки є інтернаціоналізація університету, мета якої закріпити його статус закладу вищої освіти з високими стандартами якості освіти та науки, а також увійти до групи провідних політехнічних університетів світу.

Реєстрація учасників НМТ відбувається дистанційно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Отримати допомогу з реєстрації ви можете в консультаційному центрі приймальної комісії НУ «Запорізька політехніка» за адресою:

м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 60, 7 навчальний корпус, 2 поверх, ауд. 2.8.

Більше інформації за телефонами:

(061) 769 82 26

15 березня студенти Запорізької політехніки відвідали онлайн-зустріч з інвесторкою і фінансисткою, тренеркою з фінансової грамотності Юлією Бабенко.

Упродовж березня учні 6-7 класів відвідували онлайн- та офлайн-заняття гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка».

Ми шукаємо таланти й допомагаємо розкрити потенціал майбутніх художників як професіоналів, так і любителів.

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти й співробітники НУ «Запорізька політехніка»!

З 15 по 19 квітня буде проводитися щорічна науково-практична конференція «Тиждень науки-2024».

Детальну інформацію шукайте за посиланням >>

Національний університет «Запорізька політехніка» радо підтримує міжнародні проєкти та співпрацює з колегами в системі освіти.

На базі університету пройшла зустріч груп професійного розвитку вчителів англійської мови Запоріжжя в межах проєкту SWITLO Британської Ради в Україні.

Навчання відбувається на ліцензійному програмному забезпеченні CARVECO (Велика Британія), яке є системою моделювання та обробки дизайнерських виробів, логотипів, виробів рекламного характеру та ювелірних прикрас.

Фінанси — це невід'ємна частина нашого життя. Фундамент фінансової грамотності —це розумний підхід до грошей, їх витрачання та ухвалення відповідальних фінансових рішень.

Запрошуємо всіх охочих узяти участь у комплексному спортивному заході «Абітурієнт НУ "Запорізька політехніка"-2024»

У програмі змагання з таких видів спорту:

• шахи — 2 березня
  • баскетбол 3х3 — 16 березня
  • парковий волейбол 4х4 — 23 березня
  • футзал — 30 березня
  • настільний теніс — 6 квітня

Час: 10:00

Місце: спортивний комплекс НУ «Запорізька політехніка» за адресою: вул. Гоголя, 70б

Для того, щоб узяти участь, заповни гугл-форму >>

За посиланням вище також можна переглянути докладну інформацію (Положення, регламенти змагань, термін подання заявок, шаблон заявки).

Our esteemed partner, Boeing Ukraine, is delighted to extend an invitation for you to attend specialized seminars tailored to guide you through the intricacies of the aviation industry.