ВСТУП 2022

підтримка упродовж вступної кампанії

пройдемо разом шлях

від абітурієнта до студента

Детальніше

28/29 травня

платформа

щосуботи / щонеділі

Детальніше

Звернення ректора

Національного університету
«Запорізька політехніка»
до вступників

Детальніше

Створення цих факультетів у тоді ще Запорізькому національному технічному університеті було важливим кроком на шляху до побудови нашої Запорізької політехніки. Ви важлива конструктивна складова нашого потужного механізму, без якої неможливий подальший розвиток! За роки багато чого було зроблено і ви продовжуєте розвиватись – відкриваєте нові освітні програми, примножуєте видатних випускників, забезпечуєте якісну та цікаву освіту студентам.

Ми висловлюємо вам щиру вдячність за той внесок, який ви щодня робите для розвитку нашого університету, міста та країни. Зичимо здоров'я, творчих, наукових та кар'єрних звершень. Бажаємо сил, наснаги та підкорення нових вершин!

Ректорат НУ «Запорізька політехніка»

Кожного року в третю суботу травня наша держава відзначає День науки в Україні. Національному університету «Запорізька політехніка», зважаючи на понад 120-річну історію, дійсно є ким пишатись. Ректори та професори нашого університету знані у всьому світі, сьогоднішнє свято – чудовий привід згадати тих, хто змінював та привітати тих, хто змінює та змінюватиме наш світ на краще.

Ю.А Шульте, Б.С. Натапов, П.О. Михайлов, В.С. Попов, А.Д. Коваль, Б.С. Сперанський, Є.М. Потапенко, О.М. Рассальський, В.М. Крищук, Б.Б. Гавриленко, Б.В. Гордєєв, В.П. Шаповалов… Цей список нескінченний, адже щодня студенти, магістранти, аспіранти, викладачі, професори нашого університету працюють над створенням нових наукових статей та розроблень.

Біорозчинний магнієвий сплав для імплантатів при остеосинтезі, нові сплави на основі магнію для новітнього авіадвигунобудування, розроблення та відкриття у місті Запоріжжя 12 автобусних маршрутів, які обслуговуються автобусами великої пасажиромісткості, удосконалення мережі міжміських та приміських автобусних маршрутів, розроблення та удосконалення автоматизованих систем управління дорожнім рухом, технологія 3D друку виробів з металевого дроту з використанням роботизованого зварювального комплексу. Все це та багато іншого – сьогоднішні здобутки наших колег.

Без науки неможливий прогрес, без прогресу – немає майбутнього. Тож від імені всього колективу та студентства Національного університету «Запорізька політехніка» ми висловлюємо вдячність тим, хто сьогодні працює в науці, щоб стало можливим сучасне завтра.

Бажаємо наснаги, невичерпного джерела ідей та енергії, натхнення – змінюйте цей світ, а ми будемо для вас надійною підтримкою!

Ректорат, науково-дослідна частина

Бачити дитячі посмішки – то завжди радість! Для того, щоб у малечі, що наразі проживає в гуртожитках нашого університету, приводів для щирих посмішок було якомога більше, намагаємось робити все можливе! Сьогодні дякуємо директору Музею історії технічного прогресу НУ «Запорізька політехніка» Наталії Деркач. За її ініціативи та за сприяння настоятеля Храма Бога Отця Яна Собіло, працівників університету та просто небайдужих людей дітки тимчасово переміщених осіб, які проживають в студентських гуртожитках нашого університету, отримали іграшки та солодощі.

Продовжується співпраця Волонтерського штабу університету з Благодійним фондом «Посмішка UA» – щотижня до нас приїжджають волонтери Фонду і проводять час з малечею – грають, малюють, спілкуються, займаються творчістю.

Разом переможемо!

Слава Україні!

Підписано Договір про співпрацю між Національним університетом «Запорізька політехніка» та Запорізьким ліцеєм «Логос» Запорізької міської ради Запорізької області.

Ключовим напрямом спільної діяльності стане популяризація серед учнів ліцею STEM, STEAM, STREAM освіти, їх залучення до участі в наукових конференціях, семінарах, які проводитимуться в університеті. НУ «Запорізька політехніка» також забезпечуватиме науковий супровід школярів на міських конференціях, конкурсах, турнірах. Також ліцей «Логос», за підтримки університету, планує запровадити новий профіль навчання – інженерний.

Така співпраця сприятиме розширенню та вдосконаленню наукового світогляду учнів, зокрема в технічному та інженерному спрямуваннях і дозволить прищепити любов до науки ще під час навчання у ліцеї.

Повідомляємо, що Секретаріат ЮНЕСКО розпочав прийом номінацій на участь у конкурсі на Міжнародну премію 2023 року у рамках програми L'Oréal-UNESCO «Для жінок у науці» Як інформує Секретаріат, у 2023 році будуть нагороджуватися п'ять видатних наукових дослідниць у галузі фізичних наук, математики та інформатики. Кожна із п'яти лауреаток отримає нагороду в розмірі 100 000 євро за внесок у наукові дослідження на церемонії, яка відбудеться у березні 2023 року.

Кінцевий термін подання номінацій – 31 травня 2022 року.

З 16 травня по 30 червня 2022 року відбуватиметься перепоселення. Якщо ви маєте намір продовжити своє проживання в гуртожитку, вам необхідно:

1. Заповнити документи (Договір найму житла (2 примірники) та заяву на проживання. Бланки можна знайти на сайті університету у розділі «Студенту/Гуртожитки» або за Qr-кодом).

2. Завізувати заяву на проживання:

  • у своєму деканаті або коледжі (підпис, печатка);
  • у бухгалтерії гуртожитків (адміністративний корпус, каб.№2);
  • у завідувача свого гуртожитку;
  • у профкомі студентів НУ «Запорізька політехніка».

3. Сплатити відповідну вартість за проживання в гуртожитку (лише після того, як зберете всі підписи на заяві).

4. Отримати ордер на поселення у дирекції студентського містечка (вул. Жуковського 60, при собі мати готовий комплект документів та квитанцію про сплату за проживання в гуртожитку).

5. Отримати медичну довідку у свого сімейного лікаря.

6. Ордер, квитанцію про сплату та медичну довідку надати завідувачу свого гуртожитку.

Студентам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або за кордоном, через що не мають можливості приїхати, але бажають залишити за собою місце в гуртожитку необхідно зателефонувати за номером (061) 224-42-35 та повідомити про це профком студентів.

Рішення щодо перепоселення студентів, які у поточному навчальному році мали зауваження щодо дотримання Правил внутрішнього розпорядку, зобов'язань за договором найму житла та норм Положення про студентський гуртожиток НУ «Запорізька політехніка», приймається наприкінці серпня, після надання житла всім вступникам 2022 року.

Запрошуємо взяти участь у відборі кандидатів на здобуття академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні студентів НУ «Запорізька політехніка», що навчаються за спеціальностями:

  • Фізична терапія, ерготерапія
  • Залізничний транспорт
  • Економіка
  • Архітектура та містобудування
  • Інженерія програмного забезпечення
  • Психологія

Сторінки