Прізвище: Антонов

Ім'я: Микола

По батькові: Леонідович

Посада: декан електротехнічного факультету, доцент кафедри «Електропривода та автоматизації промислових установок»

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Обліковий запис науковця (ORCID): 0000-0002-8517-4784

Обліковий запис науковця (Publons / Web of Science ResearcherID): ADC-7988-2022

Обліковий запис науковця (Scopus): 57202590272

Обліковий запис науковця (Google Scholar): https://scholar.google.com.ua/citations?user=jhXGs6gAAAAJ

Освіта: вища

• Запорізький національний технічний університет, рік закінчення – 2004, спеціальність за дипломом – 8.092203 «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», кваліфікація за дипломом – «магістр з електромеханіки».
  • Запорізький національний технічний університет, рік закінчення – 2003, спеціальність за дипломом – 6.092203 «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», кваліфікація за дипломом – «бакалавр з електромеханіки».
  • Запорізький електротехнічний технікум-коледж, рік закінчення – 1999, спеціальність за дипломом – «Монтаж та експлутатація електрообладнання підприємств і цивільних споруд», кваліфікація за дипломом – «молодший спеціаліст-електрик».

Дисертації:

• Кандидатська дисертація зі спеціальності – 05.09.03 «Електротехнічні комплекси та системи»:
    «Асинхронний електропривод зі спрощенним дволанковим безпосереднім претворювачем частоти», рік захисту – 2010, Одеський національний політехнічний університет

Наукові інтереси:

• Силова електроніка в сучаному автоматизованому електроприводі.
  • Безпосередні перетворювачі частоти в асинхронному частотно-регульованому електроприводі.

Дисципліни, які викладає:

• основи електроніки та мікросхемотехніки
  • силова електроніка
  • системи керування електроприводами

Наукові видання, в яких публікуються основні результати:

• Електротехніка та електроенергетика (м. Запоріжжя)
  • Електромеханічні системи та комплекси (м. Кременчук)
  • Технічна електродинаміка (м. Київ)
  • Електромашинобудування та електрообладнання (м. Одеса)

Відзнаки та нагороди:

• «Почесна грамота Запорізької обласної державної адміністрації, 2011, 2016 рік»
  • «Грамота Запорізької міської ради, 2010, 2017 рік»
  • «Почесна грамота відділу освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації, 2009 рік»
  • «Стипендіат міського голови м.Запоріжжя, 2003-2015 роки»

Рік початку діяльності в університеті: 2005.

Мови спілкування: українська, англійська.

Контакти:

адреса: вул. Жуковського, 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063
кабінет: 266 (головний корпус, ІІ поверх)
тел.: +38(061)764-46-25
e-mail: nickanto@zp.edu.ua