різвище: Корнієнко

По батькові: Борисівна

Посада: викладач

Освіта: вища
  • ЗНТУ, 1996 рік, диплом спеціаліста, спеціальність за дипломом - "Матеріалознавство в машинобудуванні", кваліфікація за дипломом - "інженер-механік"

Дисципліни, які викладає: Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка

Участь у конференціях:

1. «Тиждень науки», Запоріжжя, ЗНТУ, 2005-2020 р.р.

Рік початку діяльності в університеті: 1991

Мови спілкування: Українська, російська, французька

Контакти:

адреса: м.Запоріжжя, вул.Жуковського 64
    аудиторія (кабінет): а.341
    тел.: +380(61)7698260
    e-mail: kafedra_ngk@zntu.edu.ua

viber: 0984923415

URL: {URL-посилання на персональну сторінку в системі дистанційного навчання Moodle}

Всього наукових праць:  7

Наукові праці Корнієнко Олени Борисівни

Перелік публікацій у фахових виданнях:

1. Мамедов Б.Ш. Единая теория движителей. Вывод формулы тяги, полетного (тягового) КПД прямоточных воздушно-реактивных двигателей / Б.Ш. Мамедов, О.В. Лютова, С.А. Бовкун, М.В. Скоробогатая, Е.Б. Корниенко, Д.И. Харченко // Scientific Journal «ScienceRise». – №4/2(21). – 2016. – С.11-18.
  2. Мамедов Б.Ш. Разработка термодинамического цикла прямоточных воздушно-реактивных двигателей в координатах P-V, T-S / Б.Ш. Мамедов, О.В. Лютова, С.А. Бовкун, М.В. Скоробогатая, Е.Б. Корниенко, Д.И. Харченко // Технологический аудит и резервы производства. – №3/1(29). – 2016. – С. 28-32.

Методичні вказівки:

1. Методичні вказівки з дисципліни «Інженерна та комп’ютерна графіка» до теми «Загальні вимоги та правила оформлення графічної частини курсових та дипломних проектів» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчання / Укладачі: О.Б. Корнієнко − Запоріжжя: ЗНТУ, 2018, − с   .

Тези доповідей

1. Корнієнко, О.Б. Тестовий контроль як засіб оцінки знань [Електронний ресурс] / О.Б. Корнієнко, С. М. Полковникова (гр. БАД-538) // Тиждень науки: щоріч. наук.-практ. конф., 13-17 квітня 2020 р.: тези доп. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – С.87-88
  2. Корнієнко, О.Б. Сферична перспектива [Електронний ресурс] / О.Б. Корнієнко // Тиждень науки: щоріч. наук.-практ. конф., 13-17 квітня 2020 р. : тези доп. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – С.79-80.·
  3. Корнієнко, О. Б. Актуальность применения интерактивной доски в высших учебных заведениях для дисциплин «начертательная геометрия», «инженерная графика  [Електронний ресурс] / О. Б. Корнієнко // Тиждень науки: щоріч. наук.-практ. конф., 16-20 квітня 2018 р. : тези доп. / Редкол. : В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – С. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). – Назва з тит. екрана.
  4. Корнієнко, О. Б. Построение композиций перспетивного изображения на листе  [Електронний ресурс] / О. Б. Корнієнко, Ловчикова М.С. (гр. БАД – 516)  // Тиждень науки: щоріч. наук.-практ. конф., 16-20 квітня 2018 р. : тези доп. / Редкол. : В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – С. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). – Назва з тит. екрана.