До 30 червня 2022 року триває подання аплікаційного пакету документів на участь у конкурсі FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT (FLTA) Program на 2023-2024 академічний рік.

Програма FLTA: стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців.

У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2023 року).

FLTA Program – програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, професійно обізнаних; спроможних успішно виконувати функції і викладача, й асистента; легко уживатися у студентську атмосферу, співпрацювати з викладачами та адміністрацією гостьової інституції.

Детальніше на сайті Програми: Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program - Fulbright Ukraine

В разі необхідності оформлення пакету документів просимо заздалегідь направляти інформацію на електронну пошту: interdep@zp.edu.ua