Вітаємо Щербину Сергія Степановича та Дударьова Віталія Валентиновича з отриманням атестатів доцента!

Demo

DemoDemo

Ви стали взірцем для багатьох починаючих науковців, умілими наставниками та відповідальними колегами. Бажаємо вам не зупинятись на досягнутому! Успіхів вам, здоров’я та творчого натхнення!
       Колектив кафедри на чолі з її завідувачем Василем Михайловичем Поповичем щиро вітає к.політ.н Дударьова Віталія Валентиновича та к.соц.н.Щербину Сергія Степановича із отриманням вченого звання доцента!
Бажаємо професійних звершень та нових здобутків на науковій ниві.

Вітаємо завідувача кафедрою соціальної роботи Василя Михайловича Поповича із врученням диплому доктора філософських наук!

Demo

Бажаємо професійних звершень, нових здобутків на науковій ниві, міцного здоров’я та оптимізму, відчуття повноти і неповторності життя!