З 11 травня 2021 року відновлюються заняття на кафедрі НГІКГ (Приказ №173 від 07.05.2021 р.) згідно з розкладом у змішаному режимі.

ДО УВАГИ викладачів і студентів!

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки запрошує Вас 21 квітня 2021 року на Zoom-конференцію (у 2-х частинах) за темою:

"Тиждень науки 2021"

І частина  -  о 1330 год.

Підключення до конференції:

Идентифікатор конференції: 789 1545 1610

Код доступу: MhhnJ2

ІІ частина  -  о 1400 год.

Підключення до конференції:

Идентифікатор конференції: 783 5914 9544
Код доступу: NR26

- - - - - - - - - - - -

!!! МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ кафедри НГІКГ  у форматі pdf  можна переглянути (завантажити) у розділі НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ НГІКГ.

УВАГА!

Про порядок проведення занять (лабораторних робіт), заліків і екзаменів, атестацій, консультацій, прийняття заборгованостей в умовах послаблення карантину

Згідно Наказу №142 НУ «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА» від 28 травня 2020 р. на кафедрі НГІКГ встановлюється Порядок організації проведення занять (лабораторних робіт), заліків і екзаменів, атестації, консультацій, прийняття заборгованостей в умовах послаблення карантину.

• Прийняття заліків, екзаменів поточного навчального семестру та проведення атестації бакалаврів продовжується дистанційно з використанням сервісу «Системи дистанційного навчання» НУ «Запорізька політехніка» у відповідності до затверджених графіків та інструктивних наказів ректора.
  • Для проведення занять (лабораторних та практичних), атестації, консультацій, прийняття заборгованостей, на кафедрі НГІКГ складено графік роботи викладачів зі студентами (з розрахунку не більше третини викладачів кафедри в один робочий день), який затверджений завідувачем кафедри та переданий декану факультету.
  • Графік роботи викладачів зі студентами виставлено на сторінці кафедри НГІКГ сайту НУ «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА» в розділі Розклад занять та консультацій кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки.
  • Про розклад роботи кожен викладач інформує студентів своїх груп, використовуючи всі можливі засоби зв’язку, з метою отримання їх заявок щодо відвідування занять та складання заборгованостей.
  • Студенти згідно Графіку роботи викладачів зі студентами кафедри НГІКГ за кілька днів до необхідної дати зустрічі з викладачем відправляють заявку email (на електронну пошту) або viber відповідного викладача і обов’язково отримують його відповідь на заявку.
  • Еmail або viber відповідного викладача надані в таблиці Дистанційні курси викладачів кафедри НГІКГ далі в розділі Новин.
  • Викладачі отримують заявки студентів і призначають терміни для відвідування університету (в кількості не більше 10 осіб на кожний захід, що триває максимум 2 години) та інформують їх про прийняте рішення.

ДИСТАНЦІЙНE  НАВЧАННЯ  ПІД  ЧАС  КАРАНТИНУ

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!
  • Для отримання реєстраційних даних персональних облікових записів необхідно особисто надіслати на електронну пошту деканату транспо­ртного факультету (dekanat tf@zp.edu.ua) листа, у якому міститься у довіль­ному порядку така інформація: прізвище, ім’я, по-батькові здобувана освіти; шифр академічної групидата народженняномер мобільного телефону для зв’язку.
  • Протягом доби з моменту отримання листа на зазна­чений у ньому номер телефону буде надіслано SMS-повідомлення, яке буде мі­стити логін та пароль для входу до СДО НУ «Запорізька політехніка».
  • Доступ до авторизації та входу студента у систему здійснюється зі сторінки http://moodle.zp.edu.ua/login/index.php.
  • При першому вході здобувач освіти має особисто заповнити актуальну електронну пошту. Це дасть змогу системі та викладачам контактувати з ним та можливість самостійно змінювати пароль.
Посилання на відповідні курси кафедри НГІКГ в Системі дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка":

Інструкції по роботі в MOODLE:
  • для студентів:

• для викладачів:

Дистанційні курси викладачів кафедри НГІКГ

Викладач

Дисципліна

Група

Контакт:
E-mail, Viber

Лютова
Валеріївна