Вітаємо наших студентів з отриманням свідоцтв Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, про успішне проходження групової супервізії за напрямком «Актуальні питання соціальної роботи за результатами проходження практики»!

Demo

Супервізія є основним засобом забезпечення комплексної підтримки соціального працівника і його потреб у професійному розвитку. Подальші зміни у соціальній роботі є неминучими і непередбачуваними. Зараз відбуваються трансформації в напрямку забезпечення гарантії якості послуг соціальної служби, акцентування на знаннях, навичках і результатах, а не на процесі, радикально переглядається на Україні структура і зміст навчання соціальній роботі. Ці тенденції роблять ще більш важливим збереження відносин, фокус яких орієнтований на особистість. Супервізія - вибагливий, складний і стресовий рід занять, так само як і соціальна робота, до безпосереднього контексту якого належать командна і групова робота. Тож вона є надихаючим джерелом сили і підтримки для протистояння більш широкому тиску і фрустрації, викликаними роботою. Досвід проходження супервізії виявився для наших студентів корисною, висококваліфікованою, гнучкою і творчою діяльністю, яка надихнула супервізованих і простимулювала їх до подальшої більш ефективної і менш стресової професійної діяльності.