Підготовка спеціалістів артилерії Національної гвардії України на кафедрі військової підготовки

Щорічно, два рази на рік  на кафедрі військової підготовки  проходить навчання офіцерів, сержантів та солдат Національної   гвардії України з тактичної, розвідувальної підготовки,  військової топографії,  інженерної підготовки, підготовки зі зв'язку, технічної, спеціальної, топогеодезичної підготовки, артилерійської розвідки,  стрільби і управління вогнем з отриманням свідоцтва за фахом командира взводу, гармати; командира взводу, міномета; командира взводу, відділення артилерійської розвідки; старшого обчислювача.

НАВЧАЛЬНИЙ ЗБІР

В липні кожного року на КВП, у військовій частині «Уральские казармы», на навчальному центрі «Близнюки» проводяться навчальний збір, комплексне практичне заняття зі студентами першого та другого року навчання.

УМОВИ ВСТУПУ НА КАФЕДРУ

Щорічно з 20 січня розпочинається конкурсний відбір громадян України, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (ІІІ-VІ курс) очної (денної, вечірньої) і заочної (дистанційної) формами навчання, чоловічої та жіночої статі, які добровільно виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Запорізького національного технічного університету. Кандидатами до вступу на навчання можуть бути громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

Перелік документів, які необхідно подати для конкурсного відбору в деканат свого факультету до 30.04.:

1. Заява.
  2. Копії посвідчення про приписку до призовної комісії або військового квитка (крім осіб жіночої статі).
  3. Копія 1, 2, 11 сторінок паспорта громадянина України.
  4. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду).

Крім того особисто кожним подається довідка військово-лікарської комісії районного військового комісаріату. Термін надання довідки – до 30.06.

Довідка про проходження військово-лікарської комісії отримується кандидатом з числа:

• осіб чоловічої статі – в районному військовому комісаріаті, де студент перебуває на військовому обліку;
  • осіб жіночої статі – в районних військових комісаріатах, де кандидатка проживає.

Конкурсний відбір складається з:

1. Рівень успішності навчання в ВНЗ (подає деканат).
  2. Залік з оцінки рівня фізичної підготовки (з 10 по 28.04.):
  • нормативи для чоловічої статі: біг 100 м і 1000 м;
  • підтягування; нормативи для жіночої статі: біг 100 м і 1000 м; комплексна силова вправа.

3. Залік з оцінки рівня засвоєння програми допризовної  підготовки   для   чоловіків   (шкільний курс “ Захист Вітчизни ”) або медично-санітарної підготовки для осіб жіночої статі (шкільний курс “ Основи медичних знань ”) та професійного психологічного відбору студентів, який проводиться у формі письмового тестування і складається з питань допризовної (медично-санітарної) підготовки та питань з психологічного відбору (з 10 по 31.05.).

Під час проходження відбору кандидат повинен мати при собі паспорт громадянина України та приписне свідоцтво (військовий квіток).

Кандидатам по всім питанням звертатися до свого деканату. За додатковою інформацією звертатися на кафедру військової підготовки за адресою м. Запоріжжя, вул. Цимлянська 23. Проїзд трамваєм № 3, 12 до зупинки “Цимлянська”. тел.: 702-30-30 – завідувач кафедри полковник у відставці Альохін Костянтин Васильович; 702-30-31 –старший викладач,  ВО заступника завідувача кафедри з НР полковник запасу  Коробов Олександр Валентинович