Шановне панство!

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ "Запорізька політехніка" оприлюднені відомості про обговорення  проектів освітньо-професійних програм "Митна справа",  "Управління персоналом та економіка праці", "Цифрова економіка та електронний бізнес" щодо підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю 051 "Економіка" галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ "Запорізька політехніка", роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту. Анкети можна знайти за посиланням.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати відповідальним особам:

Освітньо-професійні програми "Митна справа" -  доценту кафедри Коваленко Маргариті Олександрівні на e-mail:  kovalenkomargo@gmail.com

Освітньо-професійні програми "Управління персоналом та економіка праці" - доценту кафедри Карпенко Наталії Миколаївні на e-mail:  natalyakarpenko@i.ua

Освітньо-професійні програми "Цифрова економіка та електронний бізнес" - доценту кафедри Василичєву Денису Вікторовичу на e-mail:  vasilichev@ukr.net