Шановне панство!

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ "Запорізька політехніка" оприлюднені відомості про обговорення  проектів освітньо-професійних програм "Митна справа", "Управління персоналом та економіка праці"  щодо підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю 051 "Економіка" галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ "Запорізька політехніка", роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту. Анкети можна знайти за посиланням.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати відповідальним особам:

Освітньо-професійна програма "Митна справа" - доценту кафедри Карпенку Андрію Володимировичу на e-mail: karpenko@zntu.edu.ua

Освітньо-професійна програма "Управління персоналом та економіка праці" - професору кафедри Гудзь Марині Вікторівні на e-mail: gydzmarina@yahoo.com