24-27 березня 2014 р. у Дніпродзержинському державному технічному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка». Цього року на конкурс надійшло близько 230 робіт з 37 ВНЗ України. П'ятеро студентів кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установок» ЗНТУ були запрошені для захисту їх наукових робіт на підсумкову конференцію.

Студенти групи Е-319 Володимир Новомлинський і Олександр Ткачов підготували доповідь та презентацію у секції «Математичне моделювання електротехнічних комплексів та систем» на тему «Релейна система керування кутовою швидкістю дебаланса, який обертається навколо рухомої осі» були відзначені Дипломом ІІІ ступеня (наукові керівники – доценти кафедри ЕПА Осадчий Володимир Володимирович і Назарова Олена Сергіївна).

Студент групи Е-310 Сергій Тоболкін виступив у секції «Лабораторне обладнання для дослідження електротехнічних та електромеханічних систем» з доповіддю і презентацією на тему «Лабораторний стенд для дослідження мікропроцесорних систем керування кроковими двигунами» (наукові керівники – доценти кафедри ЕПА Осадчий Володимир Володимирович і Назарова Олена Сергіївна) – нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.

Студент групи Е-311 Володимир Самков виборов Диплом ІІ ступеня у секції «Електромеханічні системи з електроприводами постійного та змінного струму» за доповідь на тему «Частотно-регульований асинхронний електропривод на основі трирівневого безпосереднього перетворювача частоти» (науковий керівник – доцент кафедри ЕПА Антонов Микола Леонідович).

Дипломом І ступеня журі конкурсу відзначило студента групи Е-311 Олександра Турпака, який підготував презентацію та доповідь на тему «Імітаційна модель системи керування курсовою стійкістю транспортного засобу з гусеничними рушіями» у секції «Електротехнічні системи і комплекси транспортних засобів» (наукові керівники – доценти кафедри ЕПА Осадчий Володимир Володимирович і Назарова Олена Сергіївна).

Всього за останні п'ять років кафедра ЕПА підготувала 13 студентських робіт, які посіли призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка», а саме 6 робіт вибороли Дипломи І ступеня, 3 роботи – Дипломи ІІ ступеня і 4 роботи – Дипломи ІІІ ступеня. Серед найбільш активних керівників наукових робіт-призерів варто виділити і висловити подяку доценту Осадчому В.В., доценту Назаровій О.С., доценту Пирожку А.В. і доценту Антонову М.Л.

Щиро вітаємо студентів та їх наукових керівників з перемогами і бажаємо подальших успіхів та нових наукових досягнень!

Лабораторія доаспірантської підготовки
та роботи з обдарованою молоддю