8 квітня 2020 року в Національному університеті «Запорізька політехніка» на кафедрі «Обладнання та технології зварювального виробництва» пройшла підсумкова заочна конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання».

Роботи талановитих студентів з Києва, Запоріжжя, Харкова, Вінниці, Кам'янського, Краматорська, Дніпра, Львова, Полтави, Тернополя, Маріуполя, Херсону, Чернігова, Миколаєва, Сум, Івано-Франківська мали змогу представити їх до участі у цій конференції. Конкурсна комісія, яка складалась з 23 викладачів з різних ВНЗ, оцінювала представлені роботи та обирала найкращих серед найкращих.

З 86 представлених робіт було обрано переможців.

Диплом І ступеня отримали:

1. Саєнко Владислав Олександрович, керівник Глушкова Діана Борисівна, зав. кафедри технології металів і матеріалознавства., д.т.н., професор Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;

2. Кривда Іван Васильович, керівник Перемітько Валерій Вікторович, доктор технічних наук, професор, декан металургійного факультету, професор кафедри технології та устаткування зварювання Дніпровського державного технічного університету;

3. Шугайло Олег Іванович, керівник Шенфельд Валерій Йосипович, кандидат технічних наук, доцент кафедри галузевого машинобудування Вінницького національного технічного університету;

4. Васильєв Олександр Сергійович, керівник Марченко Дмитро Дмитрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри тракторів та сільськогосподарських машин, експлуатації і технічного сервісу Миколаївського національного аграрного університету.

5. Єрьомін Володимир Сергійович, керівник Лузан Сергій Олексійович, професор кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Диплом ІІ ступеня отримали:

1. Ситников Павло Андрійович, керівник Єфіменко Микола Григорович, доктор технічних наук, професор, Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”.

2. Мухладієв Антон Сергійович, керівник Драган Станіслав Володимирович, кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри зварювального виробництва Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

3. Гнатів Богдан Богданович, керівник Калахан Олег Степанович, доктор технічних наук, професор, зав. кафедри електротехнічних систем Львівського національного аграрного університету.

4. Гаргола Дмитро Сергійович, керівник Зусін Антон Михайлович, ст. викладач кафедри МтТЗВ, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет».

5. Патук Юрій Сергійович, керівник Олексієнко Сергій Владиславович, кандидат технічних наук, доцент кафедри ЗВ та АПБК, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет».

6. Прайс Леонід Андрійович, керівник Макаренко Наталія Олексіївна, доктор технічних наук, професор, академік Підйомно-транспортної Академії наук України, завідуюча кафедрою ОіТЗВ Донбаської державної машинобудівної академії.

7. Кононенко Андрій Вікторович, керівник Лаптєва Ганна Миколаївна, доцент кафедри Обладнання та технологій зварювального виробництва Національного університету «Запорізька політехніка».

8. Миронов Сергій Олександрович, керівник Білобородченко Володимир Іванович, кандидат технічних наук, доцент кафедри зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій  Національного університету «Львівська політехніка».

Диплом ІІІ ступеня отримали:

1. Голуб Наталія Романівна, керівник Гапонова Оксана Петрівна, доцент кафедри ПМ і ТКМ Сумського державного університету.

2. Мельник Іван Олексійович, керівник Терельник В'ячеслав Борисович, зав. кафедри технічного сервісу Сумського національного аграрного університету.

3. Урєкін Данило Володимирович, керівник Бережний Станіслав Петрович, доцент кафедри Обладнання та технологій зварювального виробництва Національного університету «Запорізька політехніка».

4. Горішній Андрій Ігорович, керівник Пулька Чеслав Вікторович, доктор технічних наук, професор кафедри технологій та обладнання зварювального виробництва Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

5. Якименко Віктор Андрійоич, керівник Матвієнко Володимир Миколайович, зав. кафедри Автоматизації і механізації зварювального виробництва ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет».

6. Романчук Андрій Петрович, керівник Матвієнків Олег Михайлович, кандидат технічних наук, доцент кафедри зварювання Івано-Франківського національного інституту нафти і газу.

7. Чернишенко Максим Леонідович, керівник Лебедєв Володимир Георгійович, доктор технічних наук, професор кафедри технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавства Одеський національного політехнічного університету.

8. Литвяк Олексій Вадимович, керівник Мангура Андрій Миколайович, ст. викладач кафедри кафедри нафтогазової інженерії та технології Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

9. Захаров Євгеній Анатолійович, керівник Попіль Юрій Станіславович, доцент кафедри інженерії поверхні НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського».

10. Лагодзинський Іван Миколайович, керівник Квасницький Віктор В'ячеславович, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

11. Шевченко Анатолій В'ячеславович, керівник Матвієнко Максим Валентинович, кандидат технічних наук, доцент кафедри зварювання Херсонської філії «Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова».

12. Зелінська Анна Віталіївна, керівник Дмитрик Віталій Володимирович, зав. кафедри зварювання Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

13. Ветлянчук Артур Олександрович, керівник Ласкін Віктор Михайлович, старший викладач кафедри технології машинобудування Національної металургійної академії України.

Бажаємо успіхів та творчих звершень майбутнім молодим фахівцям!!!

До зустрічі у наступному році!