23 травня пішла з життя видатна постать, яка підготувала не одне покоління науковців – Валентин Васильович Луньов. Заслужений діяч науки та техніки України, академік Академії наук вищої школи України він, без перебільшення, Людина з великої літери, символ епохи активної та плідної роботи на благо університету.

Під його керівництвом зросло не одне покоління науковців, професіоналів своєї справи. Він був щирою, відкритою особистістю, завжди готовий допомогти молоді. Він вчив цінувати моменти життя незалежно від ситуації і був прикладом для всіх, хто мав честь бути з ним знайомим.

Втрата близької людини – це глибока трагедія. Висловлюємо щирі співчуття родині Валентина Васильовича, ми разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Він назавжди залишиться в історії Запорізької політехніки, як людина, яка все своє життя присвятила роботі з молоддю, роботі в науці. Майбутні покоління студентів завжди матимуть змогу доторкнутися до історії життя цієї видатної постаті.

Колектив, студентство НУ «Запорізька політехніка»