Популярність КВН як форми самовираження для ерудованих, артистичних, співаючих і танцюючих загальновідома. Не залишається осторонь і студенти нашої «Машинки». А тому, занурившись в захоплюючу атмосферу КВНу, який проводиться вже протягом десятків років, великий, але такий затишний актовий зал ЗНТУ 16 березня 2018 року зібрав усіх нас для проведення півфіналу Кубку Ректора з КВН.

На сцені виступали такі команди: «Сборная ЭТФ и Полешко»(ЕТФ), «Сборная ЭГИ», «Пятница»(МФ), «Баунті» (ІФ) та «Голубь»(ФСН). На превеликий жаль, ще чотири команди («Тутти»(ФРЕТ), «Вне закона»(ЮФ), «Сало» (ТФ), «ХНД»(ФМТУ)) не дійшли до півфіналу. Але, все ж таки, гра була яскравою, насиченою та дуже емоційною! Захід почався з раунду «Привітання», у якому команди продемонстрували свою добру підготовку, вміння захопити грою присутніх. Наступний етап – «Розминка» продовжив розігрівати присутніх. Але родзинкою цього вечору був конкурс «Біатлон». Команди підготували такі жарти, що більшість із присутніх плакали від сміху!

Виступи всіх команд були яскравими і оригінальними. Але конкурс на те й конкурс, щоб виділити найкращих. За підрахунками трьох етапів гри 1-е місце журі конкурсу одноголосно присудило команді «Голубь» (10 балів), 2-е – «Сборная ЭТФ и Полешко»(8.8 балів), 3-є місце розділили 2 команди – «Сборная ЭГИ» та «Пятница»(по 8.6 балів). За результатами конкурсів, команда «Баунті» (ІФ) вибула з гри з результатами 6.4 балів. Але не слід засмучуватись! Все ще попереду!

Яскраве і емоційне свято, подароване КВНщиками, ще раз підтвердило, що грати в КВН – це здорово, хоча й дуже непросто! Добре, що ініціатива завжди йде від «машинківської» талановитої молоді, яка підтримується Профкомом студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ та незмінними спонсорами.

Нагадую, що фінал вже не за горами! 13 квітня 2018 року о 18:00 чекаємо усіх для підведення підсумків цього сезону жартів!

Мартиненко Валентина
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ