Ви є тут

Головна

Для нашого улюбленого ВНЗ кінець жовтня 2017 р. є особливим періодом. Саму в цей час «Машинка» відзначає 20-річчя призначення на посуду ректора професора Сергія Борисовича Бєлікова. Із такої нагоди ректору був присвячений концерт, куди були запрошені вельмишановні гості нашого міста і області, Києва та зарубіжжя.

Спершу на сцену був запрошений президент Національної академії педагогічних наук України Кремінь Василь Григорович. Після добрих слів в адресу нашого Вишу і його керівника вручив Бєлікову С.Б. орден Володимира Мономаха. Голова Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Гринь Надія Іванівна також висловила свої привітання та вручила відзнаку Центрального комітету Профспілки «За соціальне партнерство». З урочистою промовою виступила родина Кравчуна Степана Івановича, які подарували Музею історії технічного прогресу ЗНТУ новий експонат – «ЗАЗ 965».

З привітаннями також виступили Надзвичайний і Повноважний Посол України В.В.Похвальский, очільник Олександровського району м.Запоріжжя В.О.Мостовий, легендарна особистість м.Запоріжжя Є.Г.Карташов.

Також до стін нашого університету завітали, сподіваємося, майбутні абітурієнти та студенти ЗНТУ, учні ЗОШ №88. Це молода КВН-команда «Бригада УХ», яка, не дивлячись на свій вік, продемонструвала високий рівень підготовки. Ведучий свята – Дмитро Шендрик навіть зазначив, що школярі гідно можуть змагатися з КВН-командами нашого ВУЗу.

Приємним подарунком для ректора була пісня «Лаванда», у виконанні Оксани Радченко – керівника вокальної студії «Viva» , до якої навіть приєднався сам Сергій Борисович! Підспівував увесь зал!

А який був драйвовий та енергійний танець від збірної ЗНТУ зі спортивної аєробіки! Бажаним гостем свята був і муніципальний театр танцю, який наповнив концерт незабутніми враженнями!

Несподіванкою для всіх присутніх у залі був виступ СТЄМу «Будильник» та КВН-команди «Запорізький вектор — Машинка — ЗНТУ» у першому складі.

Але сюрпризи не закінчилися. Ви коли-небудь бачили 16,5-кілограмовий торт? У «Машинці» можливо все! Профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ подарували ректору цей величезний «смаколик» із зображеним на ньому головним корпусом «Машинки»!

20 років Сергій Борисович віддав нашому університету. Складно навіть уявити ЗНТУ без нього, тож з величезною повагою та гордістю дякуємо нашому улюбленому Ректорові за сумлінну працю, та бажаємо натхнення, здоров'я, та ще довгих років у стінах улюбленої «Машинки»!

Валентина Мартиненко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ