Реєстрація вступників для складання магістерського тесту навчальної компетентності розпочинається 27 червня 2022 року та закінчується о 18:00 18 липня 2022 року.

Для реєстрації вступник має прийти особисто в приймальну комісію Національного університету «Запорізька політехніка» або надіслати на електронну адресу nuzp.pk@gmail.com скановані копії (фотокопії) таких документів:

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) - для осіб, які завершили навчання;
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (додаток 4 до Порядку організації та проведення вступних випробувань) – для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації № 086-3/о у разі необхідності створення особливих умов.

У темі листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові. В тексті листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Адреса приймальної комісії національного університету «Запорізька політехніка»:
м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 60, 7-ий корпус, ауд. 2.2

тел.: (098) 523 6789, (099) 523 6789, (061) 769 82 26