Ви є тут

Головна

20 березня в Запорізькому національному технічному університеті відбулася презентація другого сезону Школи молодого підприємця.

Директор Олена Горбенко поділилася успіхом попереднього сезону Школи і розповіла про перспективи даного проекту. Його метою є реалізація інтелектуального потенціалу молоді та підтримка підприємців-початківців, що в результаті створить додаткові робочі місця для запоріжців.

Учасниками проекту виступає молодь віком до 35 років, яка проживає в Запоріжжі, шукає роботу і готова до створення власної справи.

Школа молодого підприємця включає в себе проведення семінарів-тренінгів, які в процесі навчання нададуть учасникам сучасні практичні знання про ведення бізнесу, а саме: нормативно-законодавче регулювання підприємницької діяльності, розвиток бізнес-структури, мотивація на організацію власної справи; пошук і аналіз бізнес-ідей; інвестиції та кредити, механізми ведення власного бізнесу і реалізації себе як підприємця.

Програма проекту передбачає підготовку учасників до правильного оформлення бізнес-проектів, презентацій і публічної їх захисту. До проведення тренінгів будуть залучені сертифіковані бізнес-тренера, що мають практичний досвід в організації та веденні бізнесу.

В результаті учасники проекту пройдуть курс навчання (він буде проходити щосуботи протягом трьох місяців), розроблять бізнес-ідею і захистять свої бізнес-плани. Випускники школи отримають сертифікати та рекомендації для участі в міських проектах за програмою малого і середнього підприємництва.

Анастасія Бойченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ