Бачити дитячі посмішки – то завжди радість! Для того, щоб у малечі, що наразі проживає в гуртожитках нашого університету, приводів для щирих посмішок було якомога більше, намагаємось робити все можливе! Сьогодні дякуємо директору Музею історії технічного прогресу НУ «Запорізька політехніка» Наталії Деркач. За її ініціативи та за сприяння настоятеля Храма Бога Отця Яна Собіло, працівників університету та просто небайдужих людей дітки тимчасово переміщених осіб, які проживають в студентських гуртожитках нашого університету, отримали іграшки та солодощі.

Продовжується співпраця Волонтерського штабу університету з Благодійним фондом «Посмішка UA» – щотижня до нас приїжджають волонтери Фонду і проводять час з малечею – грають, малюють, спілкуються, займаються творчістю.

Разом переможемо!

Слава Україні!