профспілка студентів аспірантів та докторантів

Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради з нагоди Міжнародного дня пам'ятників та видатних місць проводить онлайн-акцію «Історичний стоп-кадр».

Метою акції є привернення уваги громадськості та збереження історичної пам'яті про визначні місця м. Запоріжжя та Запорізької області, популяризація цікавих і красивих туристичних точок м. Запоріжжя та Запорізької області, пізнання відомих особистостей, яким були встановлені пам'ятники в м.Запоріжжя та Запорізькій області.

Учасниками акції є шкільна та студентська молодь, а також їх родина. За бажанням до акції можуть долучатися вчителі та керівники.

Безпечна поведінка в цифровому середовищу – компетентність, якою мають володіти всі, в першу чергу – діти. У зв'язку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, зокрема обумовлених впливом соціальних мереж в Інтернеті.

Виховний відділ НУ «Запорізька політехніка» інформує про рекомендації Міністерства освіти та науки України щодо проведення додаткових профілактичних заходів у закладах освіти.

Рекомендії для проведення додаткових профілактичних заходів (DOCX, 32 KБ)

Зверни увагу – тут дещо цікаве!

Студентський Кейс-чемпіонат-2021 від МЕТІНВЕСТ (Презентація PDF, 4 MБ)

Для кого?

Студенти 3, 4 курсів та магістратури

Що ти отримаєш?

• розуміння, як застосовувати отримані теоретичні знання й чим саме ти можеш займатися після випуску;
  • ментори проведуть тебе на підприємства, покажуть, як відбувається виробничий процес, допоможуть розібратися в усіх нюансах;
  • навчальні тренінги та вебінари, які допоможуть у вирішенні реальних кейсів;
  • активні та мотивовані учасники отримають запрошення на роботу або стажування на підприємства Групи Метінвест;
  • переможці та фіналісти чемпіонату отримають подарункові сертифікати на придбання техніки або товарів в одному з популярних гіпермаркетів.

Сьогодні у Запоріжжі свою роботу відкрив Запорізький Промисловий Форум – 2020. Це один з наймасштабніших виставкових форумів промисловців в Україні. Особливість цьогорічного форуму – об'єднання бізнесу, профільних асоціацій, влади та науковців.

НУ «Запорізька політехніка» – осередок технічної освіти у місті Запоріжжя, тож став надійною підтримкою для організаторів Запорізького Промислового Форум.

Якщо ви:

- зараховані на 1 курс бакалаврату або магістратури на денну форму навчання за державним замовленням

- є діючими студентами бакалаврату або магістратури денної форми навчання за державним замовленням, не маєте академічних заборгованостей, але в цьому семестрі не отримуєте академічну стипендію

Ми чекаємо на вас в ауд.405 (четвертий поверх головного корпусу НУ «Запорізька політехніка» - комісія соціального захисту профкому студентів)!

28 липня відбувся перший заїзд у аквапарк «Острів скарбів» від студентської профспілки. Ми надзвичайно довго планували цю поїздку – домовлялися з керівництвом аквапарку, шукали транспорт, збирали людей, і коли нарешті все було готово – погода вирішила внести свої корективи. Та коли чогось хочеться по-справжньому сильно, то і перешкоди зникають. Тож, 28 липня, не дивлячись на те, що напередодні була жахлива погода, ми ризикнули, і поїхали на відпочинок. Як результат – сонечко нам посміхнулося, і хмари над Кирилівкою розтанули.