Вітаю!

Мене звуть Артем Бармін. Я – співзасновник і керівник IT-компанії Freshcode. Вже 6 років ми займаємося веб та мобільного розробкою, співпрацюючи з клієнтами з Європи, Австралії і США. Сьогодні Freshcode – це офіси в Запоріжжі і Харкові, майже 100 захоплених співробітників і десятки реалізованих проєктів.

Двоє з трьох засновників Freshcode – випускники «Запорізької політехніки». Я сам закінчив цей ВНЗ багато років назад. Більшість наших співробітників – володарі дипломів «Запорізької політехніки». І я з радістю можу відзначити високий рівень їх знань і навичок. Незважаючи на те, що IT-сфера розвивається дуже стрімко, випускники «Запорізької політехніки» отримують міцну базу, на якій можна будувати подальший професійний розвиток.

Наша компанія підтримує тісну співпрацю з університетом: ми спонсоруємо проведення різноманітних заходів (конференцій, олімпіад, майстер-класів), допомагаємо в розвитку IT-спеціальностей, практиці, дипломування та працевлаштування випускників «Запорізької політехніки».

Завдяки якісній базової підготовки, випускники Запорізької політехніки з легкістю освоюють сучасні технології у нас в компанії і стають успішними IT-фахівцями. Працюючи у Freshcode, вони співпрацюють і з креативними стартапами, і з гігантами рівня Eurovision, Total, KPMG.

Крім стажувань і вакансій для початківців фахівців, ми відкрили навчальний центр при компанії, який доповнює програму ВНЗ. У ньому, новачки можуть на 100% відчути себе в ролі програмістів, отримати навички використання самих трендових технологій і спробувати свої сили в роботі над реальними проектами.

Запрошую всіх студентів і випускників Запорізької політехніки до співпраці в якості стажистів і співробітників. Ми завжди вам раді!

Хочу висловити вдячністю університету, побажати удачі в удосконаленні навчального процесу та підготовки фахівців. Реалії 2020 року ставлять жорсткі виклики перед освітньою системою і я вірю, що разом ми з ними успішно впораємося!

120 років інженерної освіти в Запорізькому регіоні і політехніки - це незаперечний досвід, який послужить вам надійною опорою. А наша компанія, зі свого боку, продовжить вкладатися в співробітництво і підтримку Запорізької політехніки.

Від імені всієї компанії Freshcode вітаю Запорізьку політехніку з ювілеєм. Бажаю розвитку, процвітання та нових можливостей!

Віват, Політехніка!