Активна міжнародна діяльність університету доповнилась ще однією можливістю мобільності для викладачів та науковців університету. Від Університету Юти, (США) надійшла пропозиція про можливість віддаленого найму до Університету. Вони ініціювали пілотний дистанційний найм фахівця, який знаходиться в Україні; така активність передбачає короткострокову роботу на неповний робочий день (до 6 місяців) або безоплатне приєднання до роботи он-лайн лабораторій з метою проведення наукових досліджень. Оформлення відбувається офіційно через кадрову службу американського університету.

Є наявний ресурс для українських дослідників який містить пропозиції майже з 1800 лабораторій по всьому світу щодо вакансії на місці (XLSX, 408 KБ) В разі якщо Ви знайшли сферу, в якій Ви можете застосувати свої навички, то надішліть цим університетам електронний лист із запитанням про можливість віддалених позицій у їх лабораторії.

В разі наявності запитань, встановлення контактів або оформлення стажування просимо звертатися до міжнародного відділу університету або повідомити інформацію на пошту: interdep@zp.edu.ua