Головна » Наука
Емблема Ради молодих учених і спеціалістів

Рада молодих вчених і спеціалісті НУ «Запорізька політехніка» є колегіальним інформаційно-дорадчим органом, створеним з метою висвітлення та захисту прав та інтересів молодих вчених, що навчаються, працюють та ведуть дослідницьку діяльність в університеті. Коло питань складається з: наукової діяльності, підтримки наукоємних ідей, інновацій та обміну знаннями.

Рада молодих вчених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» діє на громадських засадах. Робота Ради ґрунтується на принципах: свободи наукової творчості, відкритості, доброчесності та загальній рівності та відповідальності в рамкам етичних норм, внутрішніх установ університету та закону України.

Склад Ради молодих вчених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» формується з молодих вчених (кандидати (PhD) і доктори наук, докторанти, аспіранти, магістри, здобувачі, науково-педагогічні співробітники і спеціалісти НУ «Запорізька політехніка» до 35 років включно (доктори наук й докторанти – до 40 років включно)), які представляють структурні підрозділи та займаються науково-дослідною та освітянською роботою в університеті.

Нормативні документи:

Документи для ознайомлення та завантаження:

Наказ від 05 січня 2022р. № 2 «Про введення в дію «Положення про Раду молодих вчених та спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» (PDF, 160 KБ)

Наказ (pdf, 262.61 КБ)

Анкета (doc, 56 КБ)

Про стан та перспективи залучення студентів та обдарованої молоді до наукової роботи (PPTX, 2.6 MБ)

Звіт про діяльність РМУС в 2020 р. (PDF, 332 KБ)

Звіт про діяльність РМУС в 2021 р. (PDF, 268 KБ)

Інформаційна розсилка

Для отримання інформаційної розсилки та з метою оновлення даних про склад та стан Ради молодих вчених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» радимо заповнити форму за посиланням.

Форма для реєстрації та оновлення даних

Контактна інформація:

Вчений секретар РМУС НУ «Запорізька політехніка»: Висоцька Наталя Іванівна
Аудиторія (кабінет): 38 (адм. корпус)
Тел. +380(61)7698235
E-mail: rada_molodi@zntu.edu.ua
Голова РМУС НУ «Запорізька політехніка»: Леощенко Сергій Дмитрович
Аудиторія (кабінет): 43 (III корпус)
Тел. +380(67)8992210
E-mail: sergleo.zntu@gmail.com

Медіа-ресурси

Сторінка РМУС НУ «Запорізька політехніка» у Facebook: https://www.facebook.com/radamusnuzp