У Раді ректорів вузів Одеського регіону заявляють, що діяльність міністра освіти спрямована на відродження освіти, розвиток вищої школи та студентського самоврядування

Про це йдеться у повідомленні поширеному прес-службою Міністерства освіти, в якому зокрема зазначається, що "29 лютого ректори вищих навчальних закладів Одеського регіону звернулися до депутатського корпусу обласного Ради з проханням відреагувати на абсурдну вимогу Львівської обласної ради негайно звільнити з посади Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника".

"Ми рішуче спростовуємо вимогу Львівської обласної ради як політично ангажовану, таку, що базується на абсурдних звинуваченнях, та не віддзеркалює позицію більшості освітян України та абсолютної більшості науково-педагогічних працівників та студентства ВНЗ Одеського регіону. Цей крок Львівської обласної ради є черговим етапом компанії окремих сил по дискредитації Д.В. Табачника та Міністерства в цілому. Тому ми не можемо стояти осторонь", - цитує заяву членів Ради ректорів прес-служба освітнього відомства.

"Члени Ради ректорів зазначають, що освітяни Одещини підтримують діяльність Міністра Д. В. Табачника та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спрямовану на відродження вітчизняної освіти в складних економічних умовах, розвиток вищої школи та студентського самоврядування", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 1 березня ректорський корпус вузів Харківщини також заявив про те, що вважає позицію Львівської обласної ради щодо необхідності звільнення міністра Табачника такою, що спотворює справжню ситуацію в освіті.

"Ми глибоко обурені цією подією і вважаємо позицію Львівської обласної ради необ’єктивною, політично ангажованою, такою, що спотворює справжню ситуацію в освітянській сфері", – йшлося у зверненні членів Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону.

Як повідомлялося раніше, 28 лютого депутати Львівської обласної ради підтримали звернення фракції політичної партії "Фронт Змін" до президента та прем'єр-міністра України з вимогою відставки з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

За словами голови постійної комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради Юрія Підлісного, ініціативи міністра освіти Дмитра Табачника призвели до погіршення ситуації в освітянській сфері.

Зазначимо, що Президія Академії наук вищої школи України також ухвалила звернення до Віктора Януковича, в якому закликала Президента дати оцінку діяльності Дмитра Табачника на посаді міністра освіти та призначити на чолі міністерства авторитетну, порядну й фахову людину, яка в найкоротший термін зуміла б мінімізувати втрати, завдані галузі за останні два роки.