Для студентів Національного Університету «Запорізька політехніка» існують можливості пройти навчання в партнерських університетах в рамках Програми ЄС Еразмус+ KA1, Eastern Partnership та випробувати свої сили вдома завдяки віртуальній мобільності.

В осінньому семестрі 2021-2022 навчального року в рамках програми Еразмус+ KA1 є наступні місця для наших студентів:

1. Для бакалаврів, що будуть навчатись на 2-4 курсі у 2021-2022н.р. – Університетський Коледж Томаса Мор (Бельгія) та Університетський коледж Artesis Plantijn в Антверпені (Бельгія)

2. Для магістрів є місця в Інституті прикладних наук м. Дортмунд (Німеччина) та Університеті Трансільванії в Брашові (Румунія).

Реєстрація для участі триває до 1 квітня 2021.

Для реєстрації  студенти повинні надіслати відповідні документи проф. каф. програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електрону пошту (galina.tabunshchik@gmail.com) та провідному фахівцю відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами Дуйко Ларисі Миколаївні (interdep@zp.edu.ua).

Документи для бакалаврів:

1. Мотиваційний лист – англійською мовою

2. Лист успішності з деканату – українською мовою.

3. Рекомендаційний лист від зав. кафедри/декану/наукового керівника – англійською мовою.

4. Підтвердження рівня володіння англійської мови за наявністю.

Для магістрів:

1. Мотиваційний лист, англійською мовою

2. Рекомендаційний лист від керівника, англійською мовою

3. Підтвердження рівня володіння англійської мови за наявністю

НУ «Запорізька політехніка» має угоди з 9 партнерськими європейськими університетами, які надають фінансування нашим студентам. За період з 2015-2021 н.р. в університетах - партнерах, за кошти програми Еразмус+ КА1, пройшли навчання понад 60 студентів різних факультетів нашого університету. Більш детально з програмою можна ознайомитись на сайті Національного офісу програми Erasmus+: https://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist.html та з презентації проф. Табунщик Г.В. (PDF, 3,7 MБ)

Відділ міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами