З 29 червня по 4 липня 2015 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») була проведена Десята ювілейна міжнародна відкрита студентська Олімпіада з програмування ім. С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-OPEN 2015».

За підсумками змагань команда ZNTU_SetUp показала відмінний результат, посівши III призове місце в підсумковій таблиці, а команда ZNTU_Kappatalize отримала величезний досвід та вагомі практичні навички участі у Олімпіаді, що дозволить їм у майбутньому гідно представляти Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ).

Загалом у Олімпіаді змагалося 92 команди з 5 країн Східної Європи: України, Польщі, Литви, Естонії та Росії.

ЗНТУ на Олімпіаді був представлений двома командами:

• ZNTU_SetUp: Задорожній Євген Віталійович, Безсонов Андрій Георгійович, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-411, IV курс;
  • ZNTU_Kappatalize: Твердохліб Євгеній Романович, КНТ-213, Міщенко Максим Євгенович, КНТ-413, II курс, Ковальчук Анжеліка Олегівна, КНТ-512, III курс.

Участь команд в Олімпіаді стала можливою завдяки підтримці ректорату та профкому студентів ЗНТУ.

Організаторами Олімпіади «KPI-OPEN 2015» вже традиційно виступили НТУУ «КПІ» та Vanopl Development Group за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України. «KPI-OPEN 2015» відповідає усім міжнародними вимогам до олімпіад з програмування та є ідеальною платформою для зустрічі молодих програмістів з України та інших країн.

Спонсорами Олімпіади у 2015 році виступили компанії MacPaw, ITVDN, ColorWay та інші.

Переможцями Олімпіади суддівська колегія визнала наступні команди:

• I місце – LNU Penguins (Львівський національний університет імені Івана Франка)
  • II місце – Frogs та Flawless (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
  • III місце – ZNTU_SetUp (ЗНТУ), Looksery 1 2/3 (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова) та MAI #1 (Московський авіаційний інститут).

Переможці та призери разом з дипломами отримали цінні подарунки від спонсорів. А команди, які обійняли з сьомого по двадцять шосте місця включно, нагороджені дипломами «За високі досягнення».

Докладніше про розподіл місць і бали, які набрали учасники, можна дізнатися на офіційному сайті олімпіади «KPI-OPEN 2015».

Ми щиро вітаємо учасників олімпіади, сподіваємося, що всі студенти в результаті отримали величезне задоволення і набули корисного досвіду. Ми бажаємо їм успішно застосувати свої знання в майбутній професійній діяльності!

старший викладач кафедри програмних засобів
Миронова Наталя Олексіївна