Шановні колеги!

Здійснено розподіл чисельності штатних одиниць науково-педагогічних працівників (НПП) між кафедрами і факультетами університету на 2021/2022 н.р.

Розподіл було зроблено у відповідності до розрахунків за методикою навчального відділу, яка була за розпорядженням в.о. ректора доведена керівником НВ до кафедр. Розподіл здійснено на засіданні ректорату, за участі деканів (заступників), в.о. ректора Яримбаш С.Т, першого проректора Гугніна Е.А, проректора з НПР та ППРУ Шило Г.М, керівника НВ Шило С.І.

Визначено кафедри «донори» (погоджено із завідувачами), за рахунок яких були додані ставки НПП кафедрам, розрахункова чисельність яких є меншою наявної чисельності працюючих викладачів. Найбільшими «донорами» стали кафедри програмних засобів, електричних машин, інформаційних технологій електронних засобів, транспортних технологій та інші.

Вирішено, що декани у своїх службових до начальника НВ Шило С.І. визначають штатну чисельність НПП кафедр факультетів і повідомляють її завідувачам.

НПП кафедр, які працевлаштовуються з 01.09.21 р. до оголошення конкурсу, треба подати відповідні заяви (з візами НВ) до відділу кадрів протягом 30.08.2021 р.