8 лютого в ауд.253 відбулось планове розширене засідання студентського самоврядування та профкому студентів університету. Засідання провів голова профкому студентів університету Іванченко Андрій Володимирович. В цьому заході прийняли участь ректор ЗНТУ Бєліков Сергій Борисович, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання студентів Яримбаш Сергій Тимофійович.

Головною подією засідання був звіт проректора Яримбаша С.Т. про стан виховної роботи в університеті у 2012 році. Його звіт прийнято до відома, роботу на посаді проректора визнано задовільною.

Сергій Тимофійович поділився планами на поточний рік, у яких розкрив нові напрямки виховної роботи в університеті і удосконалення існуючих.

В ході засідання були розглянуті наступні аспекти студентського життя: «Сайт та прес-служба профкому студентів», «Податкова знижка для студентів-контрактників», «Оформлення субсидій для студентів, які проживають у гуртожитку», «Робота санаторію-профілакторію ЗНТУ», «Підсумки зимового оздоровлення студентів», «Набір в формування по охороні громадського порядку «Щит»», «Заходи до Дня закоханих», «Навчання в автошколі», «Стипендія Запорізького міського голови», дошка пошани «Кращі студенти університету», «Організація Дня донора», «Конкурс краси «Міс Весна ЗНТУ-2013», «Фестиваль СТЕМів «Студентські жарти»», «Студентська весна – 2013» та «Літній відпочинок у Болгарії».

Ректор університету Бєліков Сергій Борисович відповів та взяв до роботи гострі питання студентського активу щодо оновлення матеріально-технічної бази актової зали університету (придбання нової звукової та світлової апаратури), зміни у графіку навчання (велика перерва для студентів, які навчаються у другу зміну), ремонт покрівель гуртожитку №3 та №2, встановлення Wi-Fi-мережі та лавок у корпусі №2.

Студентський актив подякував ректорату університету за матеріальну підтримку студентів зі стипендіального фонду – спортсменів, науковців, аматорів, правоохоронців, громадських та профспілкових активістів, за надання приміщень для організації роботи студентського активу, за надання коштів для участі нашої збірної з КВК у іграх в м.Дніпропетровськ, м.Одеса, м.Сочі, за особисту участь і зацікавленість у студентських заходах нашої «Машинки».

Олександр Прохорович,
прес-служба профкому студентів ЗНТУ