Наразі завершився другий тур виборів ректора Національного університету «Запорізька політехніка». Хочу засвідчити свою повагу всій освітянській спільноті, студентам та співробітникам за витримку та небайдужість до нашого спільного майбутнього.

Плюралізм думок та позицій є свідченням вільного вибору та зрілої демократії. Кожен етап виборчого процесу – це безцінний досвід спілкування, переконання, дискутування, а постійне зростання вашої підтримки засвідчує правильність обраного курсу, запит на якісні зміни, яких потребує наш університет і загалом уся освітня галузь.

Результати виборів мотивують і мене особисто, і весь колектив нашого Університету до пошуку нових форматів спілкування, відкритого активного обговорення нагальних проблем, врахування потреб колективів усіх структурних підрозділів. Переконаний, що тайм-аут до наступних виборів має бути використаний не тільки для конструктивного діалогу на всіх рівнях, який допоможе скоригувати обрану стратегію, а й для початку її активної реалізації вже зараз! На цьому шляху, сподіваюсь на ефективну співпрацю з усіма кандидатами на посаду ректора Національного університету «Запорізька політехніка». Тільки разом ми зможемо збудувати майбутнє нашого Університету!!!

З повагою та вдячністю
Едуард Гугнін