Підписано Договір про співпрацю між Національним університетом «Запорізька політехніка» та Запорізьким ліцеєм «Логос» Запорізької міської ради Запорізької області.

Ключовим напрямом спільної діяльності стане популяризація серед учнів ліцею STEM, STEAM, STREAM освіти, їх залучення до участі в наукових конференціях, семінарах, які проводитимуться в університеті. НУ «Запорізька політехніка» також забезпечуватиме науковий супровід школярів на міських конференціях, конкурсах, турнірах. Також ліцей «Логос», за підтримки університету, планує запровадити новий профіль навчання – інженерний.

Така співпраця сприятиме розширенню та вдосконаленню наукового світогляду учнів, зокрема в технічному та інженерному спрямуваннях і дозволить прищепити любов до науки ще під час навчання у ліцеї.