У рамках підписаної у травні 2021 року міжнародної угоди про співпрацю між двома потужними навчальними закладами НУ «Запорізька політехніка» та Гданською політехнікою (Польща) відбулась он-лайн – зустріч деканів двох факультетів вишів.

Декан факультету електротехніки та автоматики Гданської політехніки док. хаб. інж., проф. Мірослав Волошин підтримав ініціативу декана електротехнічного факультету НУ «Запорізька політехніка» к.т.н. Антонова Миколи Леонідовича.

Зустріч була запланована та пройшла 25 червня 2021 року. У зустрічі взяли також участь з Гданської політехніки заступник декана з питань розвитку факультету електротехніки та електроніки док.хаб. інж., проф. Марек Олеш та док.хаб., проф. Кристина Гомулка.

Саме за підтримки професора Кристини Гомулки як керівника закладу східних студій Гданської політехніки та керівника міжнародного відділу НУ «Запорізька політехніка» к.екон.н, доц. Плинокоса Дмитра Дмитровича і відбулась зустріч керівників двох факультетів.

Гості представили презентації свого вишу, розповіли про історію закладу, наукові напрямки Гданської політехніки та факультету електротехніки та електроніки. Зі своєї сторони декан електротехнічного факультету НУ «Запорізька політехніка» Антонов Микола Леонідович також привітав гостей та подякував за участь у спільній зустрічі. Презентацію факультету представила к.т.н. доц. Казурова Аліна Євгенівна.

Після взаємного обміну інформацією про навчальні заклади учасники зустрічі обговорили можливі варіанти співпраці для обох факультетів, серед яких і можливість отримання подвійних дипломів. Першим кроком у взаємодії є участь у проєкті за ініціативи завідувача кафедри ЕПА електротехнічного факультету Пирожка Андрія Володимировича «Ніч науки 2021». Колеги з Гданської політехніки з цікавістю прийняли запрошення до участі у майбутньому проєкті.