За ініціативою Міністерства освіти і науки України, НУ «Запорізька Політехніка» долучилася до програми «Єднання», що була створена Британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти «Cormack Consultancy Group», що має на меті налагодження співпраці між університетами України, Великої Британії, США та створення довгострокових стратегічних альянсів між університетами.

На сьогоднішній день готуються попередні зустрічі з представниками компанії «Cormack Consultancy Group» для визначення пріоритетних напрямів співробітництва та для створення довгострокових відносин між нашим університетом та університетами Великої Британії.

Для обговорення першочергових пріоритетних напрямів співробітництва та ключових потреб університету пропонуємо керівникам структурних підрозділів надати пропозиції для співпраці, а також визначити відповідальних осіб, які зможуть постійно приймати участь у всіх міжнародних заходах в рамках визначених напрямків наукової співпраці, проєктної діяльності, міжнародній активності (серед мінімальних вимог до кандидатів від структурних підрозділів є володіння англійською мовою на рівні B2).

Просимо Ваші пропозиції надсилати на електронну скриньку проректора з міжнародної діяльності – Валерія НАУМИКА, vnaumyk@gmail.com в термін до 26.04.2022 р.