З 25 по 29 червня 2018 року у Краківському технічному університеті (м. Краків, Польша) відбувся тренінг для викладачів у рамках міжнародного проекту BIOART «Innovative Multidisciplinary Curriculum in Artificial Implants for Bio-Engineering BSc/MSc Degrees» (586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP) за програмою Erasmus+ Європейського Союзу.

Серед співробітників ЗНТУ у тренінгу прийняли участь: завідуючий кафедрою РТ, к.т.н., доц. Морщавка С.В., завідуючий кафедрою НГіКГ, д.т.н., проф. Шаломєєв В.А., аспірант кафедри ФМ Айкін М.Д.

Організаторами були представлені доповіді на наступні теми:

– сучасний стан мікропроцесорної техніки для біомедичних убудованих систем;

– особливості матеріалів для біомедичного використання;

– застосування 3D друку для медицини;

– комп'ютерне моделювання багатофункціональних моделей у біомеханічній техніці;

– наноструктури та нанокапсули.

Для учасників тренінгу викладачами Технічного Університету Кракова був проведений лабораторний практикум з наступних напрямків: біо-кераміка, біомедичні матеріали та 3D друк для біомедичного використання. Також, учасникам була надана можливість ознайомитись з навчальною літературою та науковими роботами співробітників Краківського технічного університету

Під час тренінгу були обговорені питання щодо розробки навчальних програм, закупівлі обладнання для реалізації проекту, розповсюдження та публікації матеріалів проекту та співпраці.

Більш детальну інформацію про цілі та завдання проекту можна отримати за посиланням: http://zntu.edu.ua/?q=node/6985