Продовжено ІІ конкурс програми Scholarship в Україні, де надавались 3 гранти, кожний розміром 12 700 грн.

Scholarship – це матеріальна виплата, яку може отримати будь-який студент за підсумками конкурсу, якщо він вирізняється особливими академічними успіхами. Практика Scholarship використовується по всьому світу, а в якості організаторів виступають або університети, або комерційні компанії, які зацікавлені у заохоченні талановитої молоді. Дуже широке поширення такі програми отримали в Європі і Америці, а ось в нашій країні поки що ці гранти тільки набирають популярність.

Загалом, конкурс завершено, та на одну з тем так і не надійшло робіт. Тому грантонадавач вирішив продовжити конкурс зі своєї теми, тож якщо ти не встиг минулого разу – це гарний шанс саме для тебе!

Заяви на участь приймаються до 10.07.2019, подати заявку та ознайомитися з темою можна на сторінці гранатонадавач за посиланням: https://loomhosts.com/uk/scholarship-ua/

Поспішай виграти грант на річну оплату свого навчання у ВИШі.