Якщо ти – випускник ЗНТУ, який запоріжці протягом багатьох років лагідно і з повагою називали «машинкою», і твоя доля починається від цього благодатного порогу – запрошуємо до співпраці і творчості!

Ти маєш змогу вписати свої живі сторінки в історію рідного вишу, розповівши про свої роки навчання, про людей і події своєї студентської юності.

Це буде історія Запорізького національного технічного університету в людських долях, в живих спогадах і роздумах. Тому і назва (поки що – робоча) цієї книги – тепла і незвична: «"Машинка" – життя і доля!»

Кожен з випускників ЗНТУ – вже сторінка живої історії. Тож зберемо все докупи – трепетно і уважно до кожної миттєвості, до кожної події у студентському житті всіх поколінь «машинки» - Запорізького національного технічного університету – одного з кращих вишів України, у якому – багата історія і прекрасне (ми впевнені в цьому!) майбутнє. І створимо разом книгу про нашу Альма-матер!

За більш детальною інформацією звертайтесь:
Голова профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ - Іванченко Андрій Володимирович
каб. 368-а (головний корпус, 3 поверх),
конт. тел. (061)224-42-35, (061) 769-85-07, (050)933-64-83.

Також Вас завжди проконсультують:
каб. 329-а (головний корпус, 3 поверх),
конт. тел.: (061)765-45-92 , (061)769-85-99.